Pamiętacie Ligię z "Quo Vadis"? Podjęła decyzję, która zmieniła jej życie. "To jest już na zawsze"

Większości znana jest z roli Ligii z filmu "Quo Vadis". Magdalena Mielcarz to kobieta wielu talentów, która od lat funkcjonuje w polskim show-biznesie. Ostatnio w wywiadzie dla "Dzień dobry TVN" 45-latka zdradziła, że w jej życiu szykują się duże zmiany.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Magdalena Mielcarz spełnia się w wielu rolach, jako piosenkarka pod pseudonimem Lvma Black, modelka oraz aktorka. Na ekranie zadebiutowała w filmie "Quo Vadis" w reżyserii Jerzego Kawalerowicza. Wcieliła się w rolę Ligii Kalliny. Przyniosło jej to sporą rozpoznawalność. Gwiazda już wiele lat temu opuściła Polskę i rozwijała swoją karierę w Stanach Zjednoczonych. Obecnie jest mamą dwóch córek oraz żoną amerykańskiego prawnika Adriana Ashkenazy’ego. Mielcarz wielokrotnie podkreślała w wielu wywiadach, jak ważna jest dla niej rodzina. Właśnie dlatego zdecydowała się przeorganizować swoje życie.

 
Zobacz wideo Pamiętacie jak porucznik Borewicz idzie na wódkę? Bronisław Cieślak odgrywa tę scenę po 40 latach

Zmiany w życiu Magdaleny Mielcarz. "Nigdy nie przestałam tęsknić za Europą, za Polską"

W programie "Dzień dobry TVN" Magdalena Mielcarz pochwaliła się nachodzącymi zmianami w życiu. Wszystko by móc być bliżej rodziny oraz bliskich. Gwiazda wraz z mężem i córkami zdecydowali się opuścić słoneczne Los Angeles, by układać sobie na nowo życie w zdecydowanie chłodniejszej Kopenhadze w Danii. - Nigdy nie przestałam tęsknić za Europą, za Polską. Tak się potoczyło moje życie, że serce nie sługa i człowiek wylądował nagle w Los Angeles. Fajnie jest pojechać gdzieś, spędzić czas w jakimś miejscu, które jest inne od Polski, które ma słońce, palmy. Natomiast tęsknota za domem, za rodziną to jest już na zawsze. W tej chwili pojawiła się taka sytuacja, że możemy trochę czasu spędzić w Kopenhadze. Ja do tej pory nie dowierzam, że będę tak blisko mamy, taty, siostry, rodziny. - wyznała. 

Jak się okazuje, nie tylko bliscy byli powodem do podjęcia takiej decyzji. Gwiazda zdradziła również, że w najbliższej przyszłości czekają ją pewne zawodowe wyzwania.

Światowa kariera Magdaleny Mielcarz. Gwiazda nie ogranicza się jedynie do rodzimego rynku

45-latka swoje pierwsze kroki w branży artystycznej stawiała już jako mała dziewczynka. Jako 15-latka spróbowała swoich sił, jako modelka. Największy rozgłos zyskała jednak, na początku lat dwutysięcznych, a dokładniej w 2001 roku, kiedy zadebiutowała na dużym ekranie rolą w filmie "Quo Vadis". Mielcarz zyskała sympatię publiczności i zachwyciła swoją urodą i talentem. Również poza granicami Polski świetnie sobie radziła. Po filmowym debiucie mogliśmy ją zobaczyć również we francuskim filmie kostiumowym "Fanfan Tulipan". W 2001 roku była również pierwszą Polką, która wzięła udział w światowej kampanii kosmetyków L’Oreal.

 
 
Więcej o: