Trzy najbardziej czułe i wrażliwe znaki zodiaku. Są nie tylko wspaniałymi przyjaciółmi, ale i partnerami

Niektóre znaki zodiaku wyróżniają się szczególną empatią i czułością. Osoby te są świetnymi partnerami oraz przyjaciółmi i warto mieć ich w swoim otoczeniu. Gdy tylko będziesz potrzebować wsparcia, od razu zrobią wszystko, by ci pomóc. Które znaki zodiaku wyróżniają się takimi cechami? Oto 3 z nich.

Czułość i wrażliwość to cechy, jakich szukamy u swoich przyszłych partnerów. Cenimy je również u przyjaciół oraz bliskich. Okazuje się, że niektóre znaki zodiaku szczególnie wyróżniają się takim usposobieniem. Kogo warto mieć w swoim otoczeniu, by poratował w trudnej sytuacji? Te 3 znaki zodiaku dobrze mieć wśród najbliższych. Oczywiście należy pamiętać o tym, by astrologię brać z przymrużeniem oka i odpowiednim dystansem.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ryby są czułe i empatyczne. Nie nadwyrężaj jednak ich dobroci

Jeśli masz w swoim otoczeniu osoby urodzone pod znakiem ryb, jesteś na wygranej pozycji. Są niezwykle czułe i empatyczne, przez co często możesz liczyć od nich na pomoc, gdy jej potrzebujesz. Uważaj jednak na uczucia ryb, ponieważ są również bardzo wrażliwe i łatwo jest je zranić. Dobrze żyć z nimi w zgodzie, a przychylą nieba temu, na kim im zależy.

Lwy zawsze będą stały murem za swoimi bliskimi. Zrobią wszystko, by im pomóc

Lwy są bardzo rodzinne i zawsze będą stawały w obronie bliskich. Nawet jeśli nie mają odpowiednich zasobów, postarają się zrobić wszystko, by pomóc tym, którzy są dla nich ważni. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku są świetnymi partnerami i przyjaciółmi, a ich wrażliwość sprawia, że idealnie wczuwają się w emocje najbliższych. Jeśli masz lwy w swoim otoczeniu, to właśnie do tych osób w pierwszej kolejności udaj się po radę, pomoc lub wsparcie.

Skorpiony są oschłe i zdystansowane. W rzeczywistości jednak wrażliwość to ich drugie imię

Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że skorpiony są oschłe i zdystansowane. To jednak tylko pozory, ponieważ do najbliższych osób mają ogromne pokłady miłości, czułości oraz empatii. Lubią spędzać wiele czasu z partnerem i przyjaciółmi, obdarzając ich cenną radą, wsparciem oraz pomocą, gdy tylko będzie potrzebna. Otwórz się na relację ze skorpionami, a zyskasz cenną opokę.

Więcej o: