18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Przełam rutynę i urozmaić współżycie. Jak uprawiać seks pod prysznicem, aby był satysfakcjonujący?

Urozmaicenie współżycia nie zawsze wiąże się z egzotycznymi wyjazdami czy ekstremalnymi miejscami. Jeśli szukasz odskoczni od codzienności, spróbuj seksu pod prysznicem. Podpowiadamy, jak to robić, aby czerpać jak największą przyjemność.

Kiedy myślimy o seksie pod prysznicem, w wyobraźni widzimy namiętne sceny w strugach wody. Zdarza się, że rzeczywistość wygląda nieco inaczej. Mimo wszystko seks pod prysznicem to świetny sposób na urozmaicenie pożycia. Aby był udany, warto przestrzegać kilku reguł.

Zobacz wideo Maja Frykowska odnosi się do słynnej sceny seksu w "Big Brotherze". "Tam nic się nie działo"

Kolęda 2023. Jak wygląda w Warszawie?Jak wygląda kolęda w 2023 roku? "Ludzie się zmienili. Nie przyjmują księdza"

Jak uprawiać seks pod prysznicem? Kilka podstawowych zasad

  • W łazience najczęściej znajdują się płytki lub brodzik. Miejsca te bywają śliskie, więc dobrze zaopatrzyć się w antypoślizgową matę. Uchroni nas ona przed upadkiem.
  • Woda powoduje tarcie pomiędzy kochankami i wypłukuje śluz. Zastosuj lubrykant najlepiej z dodatkiem silikonu.
  • Temperatura wody powinna być optymalna. Lepiej, aby była chłodniejsza niż za gorąca. Dwa rozgrzane ciała znajdujące się pod prysznicem i gorąca woda oznaczają ogromne ilości pary. Może ona prowadzić do rozluźnienia mięśni, a nawet omdlenia.
  • Strumień wody ze słuchawki prysznicowej najrozsądniej skierować ku nogom lub na tułów, aby uniknąć przypadkowego dostania się wody do oczu lub uderzenia słuchawką w głowę.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Klaudia El DursiKlaudia El Dursi pręży się w bieliźnie na łóżku. "Zmysłowa i seksowna"

Jaka pozycja jest najlepsza pod prysznicem? Śliska powierzchnia grozi upadkiem

Podczas współżycia nie wyginaj przesadnie kręgosłupa, ponieważ upadek w takiej pozycji może mieć tragiczne skutki. Najlepiej uprawiać seks na stojąco. Jednak za najbezpieczniejszą uznaje się pozycję od tyłu. Nie wymaga od partnerów nieustannej kontroli i daje poczucie stabilności – kobieta może oprzeć się rękoma o ścianę prysznica i ograniczy możliwość niekontrolowanego upadku.

Więcej o: