3 znaki zodiaku, które nigdy cię nie okłamią. Są szczere do bólu i nigdy nie owijają w bawełnę

Szczerość to podstawa każdej relacji, jednak niektóre znaki zodiaku biorą ją sobie aż za bardzo do serca. Nie owijają w bawełnę, a kłamstwo mogłoby dla nich w ogóle nie istnieć. Jakie 3 znaki zodiaku dumnie noszą miano najszczerszych osób?

Jeśli cenisz szczerość, ważna będzie dla ciebie relacja z pewnymi trzema znakami zodiaku, które nie lubią kłamstwa. Możesz liczyć na to, że w rozmowie z nimi usłyszysz kilka gorzkich słów, lecz nie będą one wypowiedziane po to, by cię zranić. Wręcz przeciwnie. Poznaj 3 znaki zodiaku, które ze szczerością są za pan brat. Warto jednak takie astrologiczne przypuszczenia postrzegać z dystansem i przymrużeniem oka. 

Zobacz wideo Horoskop miłosny na cały rok dla ryb

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Strzelce są szczere do bólu. Czasami nawet aż za bardzo

Strzelce słyną ze swojej bezpośredniości, przez którą często postrzegane są jako niemiłe i oschłe. Prawda jest jednak taka, że osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku nie lubią kłamać, a szczerość to dla nich coś zupełnie naturalnego. Zdarza się więc, że ich słowa bywają niezwykle bezpośrednie i czasami można się poczuć urażonym, lecz warto wziąć je do serca. Strzelce mają dobre intencje, choć nie zawsze wiedzą, jak inaczej wyrazić troskę. Zamiast owijać w bawełnę wolą nie tracić czasu i mówić bezpośrednio o tym, co się dzieje.

Barany mówią, co im ślina na język przyniesie. Czasami niezwykle dosadnie

Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku również nie potrafią owijać w bawełnę. Gdy coś jest nie tak, barany od razu ci o tym powiedzą, choć nie zawsze w miły sposób. Bywają dosadne, lecz nie mają złych intencji. Zwykle po prostu tak bardzo skupiają się na sednie problemu, że nie pomyślą nawet o tym, by ładnie ubrać w słowa to, co chcą przekazać. Warto jednak docenić szczerość baranów, bo dostarcza wiele cennych informacji.

Lwy nie lubią kłamstwa. Są szczere, lecz potrafią ważyć słowa

Lwy są szczere i bardzo nie lubią kłamstwa. Jeśli dzieje się coś, o czym muszą ci powiedzieć, przekażą wszystko bez zatajania żadnych szczegółów. Mogą nieco delikatniej ubrać problem w słowa, by nie zranić swojego rozmówcy, lecz zachowają cały sens wypowiedzi bez pomijania wszelkich istotnych kwestii. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku poinformują cię nawet o najbardziej bolesnej prawdzie. Lwy zawsze powiedzą ci, jak jest i to bez owijania w bawełnę.

Więcej o: