Ta metamorfoza doprowadziła Maję Sablewską do łez. "Nie rozumiem..."

Maja Sablewska od jakiegoś czasu jest prowadzącą programu emitowanego na antenie Polsat Cafe, "10 lat młodsza w 10 dni". W ostatnim odcinku ukazano metamorfozę pani Agnieszki. Efekty doprowadziły Sablewską do łez. Co tam się wydarzyło?

Program "10 lat młodsza w 10 dni" polega na dziesięciodniowej metamorfozie uczestników, której towarzyszą kamery i prowadząca, Maja Sablewska. W ostatnim odcinku ukazano metamorfozę 52-letniej pani Agnieszki. Obie kobiety widząc efekty przemiany uroniły łzy i nie kryły wzruszenia. Fragmenty odcinka opublikowano na fanpejdżu Polsat Café na Facebooku.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Maja Sablewska mówi nam o swoich relacjach z synem Mazolewskiego. Opowiedziała też o powrocie do Wojtka

"10 lat młodsza w 10 dni". Metamorfoza pani Agnieszki wzruszyła Maję Sablewską

52-letnia pani Agnieszka zdecydowała się na udział w programie i metamorfozę. Pod koniec odcinka uczestniczka stanęła przed lustrem, by pierwszy raz na własne oczy ujrzeć, jak teraz wygląda. Miała na sobie różową sukienkę maxi, delikatny makijaż i lekko różowe włosy, które odjęły jej lat. W sondzie ulicznej przed przemianą wygląd kobiety oceniono na 63 lata, a po przemianie już na 49.

- Nie no, cudo. Wpadłam w samouwielbienie, ale jakie mam włosy. To jest róż, czy co to jest? Ekstra, no fantastycznie, naprawdę. Super. Nie spodziewałam się. Naprawdę się nie poznaję. Jestem zachwycona — powiedziała ze wzruszeniem 52-latka. Maja Sablewska po reakcji kobiety również nie kryła łez. - Nie wyobrażałam sobie, żeby to wyglądało inaczej, a te różowe włosy zmieniają wszystko — skwitowała prowadząca.

Internauci skomentowali przemianę 52-latki. Pochwalili włosy i makijaż, jednak ubiór spotkał się z mniejszą aprobatą

Internauci w komentarzach pod filmikiem na Facebooku Polsat Café wyrazili swoje opinie dotyczące przemiany pani Agnieszki. Pochwalili makijaż i fryzurę, jednak niektórzy zarzucili, że ubiór nie został dobrany już tak dobrze.

Super przemiana.
Fryzura mega i kolorek też.
Fajne włosy, makijaż i na tym koniec.
Zmiana super, ale suknia okropna.
Fryzura, makijaż i kolczyki ekstra.
Super udana metamorfoza, sukienka mega i ogólnie super.
Stylizacja włosów i makijażu trafiona, ale nie rozumiem tej stylizacji ubioru.
Więcej o: