Pokazał zdjęcie z randki z Dodą. Reakcja piosenkarki mówi wszytko. "Jak dwie połówki jabłka"

Doda nie ukrywa już swojego związku. Gwiazda chętnie chwali się miłością i szczęściem u boku Dariusza Pachuta. Ostatnio wybranek artystki opublikował na Instagramie zdjęcie z ich wspólnej randki. Fotografię postanowiła skomentować sama piosenkarka.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Piosenkarka szukała w reality show "Doda. 12 kroków do miłości" partnera, z którym mogłaby stworzyć szczęśliwą i długotrwałą relację. Show Polsatu cieszyło się ogromną popularnością. Widzowie z uwagą oglądali, a następnie komentowali randki Dody z kolejnymi kandydatami. Gdy w finale gwiazda oznajmiła, że jej serce jest już zajęte i nie jest to żaden z uczestników programu, widzowie byli poruszeni i czuli się oszukani. Początkowo wokalistka nie chciała zdradzać tożsamości nowego partnera, lecz podczas wakacji w Wietnamie ujawniła, że spotyka się z Dariuszem Pachutem. Przypomnimy, że wcześniej mężczyzna spotykał się Dorotą Gardias.

Zobacz wideo Jak wyglądał casting do "Dziewczyn z Dubaju" i dlaczego na scenie się "gotuje"? Paulina Gałązka w Kole Plotka

Klaudia El Dursi Klaudia El Dursi pręży się w bieliźnie na łóżku. "Zmysłowa i seksowna"

Dariusz Pachut i Doda na wspólnej randce. Mężczyzna pochwalił się zdjęciem w sieci

Związek Dody i Dariusza Pachuta kwitnie. Para dostarcza fanom na Instagramie wyjątkowych zdjęć, ze wspólnie spędzonych chwil. Ostatnio spędzili weekend w górach, a konkretniej w Zakopanem, gdzie bawili się na stokach i spacerowali po Krupówkach. Powrót do Warszawy wcale nie oznaczał, że Doda wraz z ukochanym, będą odmawiać sobie romantycznych chwil. Wręcz przeciwnie. Zdjęciem jednej z romantycznych randek pochwalił się na swoim instagramowym profilu Dariusz Pachut.

 

Fani kibicują nowej relacji artystki. Komentarze są jednogłośne

W sekcji komentarzy pod najnowszym postem Dariusza Pachuta można zauważyć przeważających słów wsparcia i wyrazów kibicowania nowej miłości artystki. 

Najprzystojniejszy spośród wszystkich mężczyzn, szczęścia kochani. Doda zasługuje.
Pierwszy raz widzę parę, od której bije taka pozytywna energia.
Wygląd jakbyście się odnaleźli jak dwie połówki jabłka.
Dorota, nie zmarnuj tego.

Mężczyzna zdjęcie z randki w restauracji podpisał hashtagiem "mouse", co po polsku oznacza "mysz". Ukochany Dody pieszczotliwie nazywa ją właśnie "myszą". Rabczewska postanowiła zareagować na post i zostawiła wymowny komentarz, cytując fragment swojej piosenki "Wodospady".

(…) Bo ja Cię... nie mniej
Więcej o: