Jak kobiety odkryły romanse i dowiedziały się o zdradach partnerów? Zjedzony dżem to nie wszystko

Po głośnym rozstaniu Shakiry z Gerardem Pique wiele kobiet dzieli się w sieci swoimi doświadczeniami ze zdradą. Tiktokerka @fab.sheldon w jednym z nagrań opowiedziała o swoją historię sprzed lat. Internauci szybko podchwycili temat.

Jakiś czas temu głośno było w mediach o rozstaniu Shakiry z piłkarzem Gerardem Pique. Piosenkarka zdradę miała odkryć zupełnie przypadkowo dzięki słoikowi dżemu. Gdy wróciła do domu po kilku dniach nieobecności, zobaczyła, że w opakowaniu jest o wiele mniej produktu. Wiedziała, że partner go nie lubił, więc wysnuła podejrzenia, że ktoś obcy był w ich domu. Przypuszczenia zostały później potwierdzone przez prywatnych detektywów. Również i inne kobiety coraz częściej mówią w sieci o swoich doświadczeniach związanych ze zdradą partnera.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Znalazłam gumkę w portfelu męża. Czy on mnie zdradza?

TikTokerka opowiedziała, jak dowiedziała się o zdradzie. Współlokator wiedział o wszystkim

Temat rozstania Shakiry i Pique oraz "słoika dżemu" szybko stał się viralowym tematem na TikToku. Na tej samej platformie wielu ludzi udziela sobie wzajemnych rad, jak poradzić sobie ze zdradą. Internauci dzielą się też własnymi przeżyciami, a w komentarzach nie brakuje innych historii.

TikTokerka publikująca nagrania pod nazwą @fab.sheldon w styczniu tego roku wyznała, jak w wieku 19 lat dowiedziała się, że jest zdradzana. Kobieta mieszkała z partnerem i siedmioma innymi współlokatorami. Pewnego dnia mężczyzna postanowił spotkać się ze znajomymi i zostawił w mieszkaniu telefon. Partnerka miała już pewne podejrzenia dotyczące zdrady, dlatego postanowiła sprawdzić, co znajdzie w komórce. Okazało się, że urządzenie kryło zdjęcia nagiej kobiety i niezbite dowody zdrady. O wszystkim wiedział też inny współlokator, jednak zachował informacje dla siebie.

Dowiedziały się o zdradzie w ten sposób. Kobiety dzielą się w sieci doświadczeniami

Internauci w komentarzach szybko podjęli temat i podzielili się własnymi historiami. Niektórzy odkryli zdrady partnerów w podobny sposób.

Zajrzałam do jego telefonu i znalazłam kilka rzeczy, a on powiedział 'Cóż, jeśli będziesz szukać głębiej, na pewno coś znajdziesz'.
Dowiedziałam się, że mój eks mnie zdradza, kiedy zajrzałam do jego laptopa i znalazłam usunięty folder zawierający rozmowy z jego eks. Porada: sprawdzajcie usunięte foldery!
Na jego starym telefonie zobaczyłam powiadomienie z Tindera, którego nie zdążył usunąć.
Więcej o: