Doda podzieliła fanów odważną stylizacją. "Królowa tandety i wulgaryzmu", "Petarda"

Doda udostępniła w sieci krótki filmik, którym wywołała nie lada poruszenie. Fani nie mogą oderwać od niej wzroku: "Ale Ty masz figurę", "Talia żyleta!". Niektórym przypomniały się "stare dobre czasy". - Nawet ruchy w tym samym miejscu zostały - komentują.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Ekspertka od żywienia i trenerka dosadnie o tym, co nas tuczy. "To nie pieczywo i ziemniaki"

Doda od lat jest jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Na Instagramie śledzi ją ponad 1,5 mln osób, z którymi dzieli się różnymi momentami ze swojego życia zawodowego oraz prywatnego. Doda od początku kariery przeszła sporą metamorfozę wizerunkową i od kilku lat nieustannie zachwyca swoim wyglądem. Nie ma wątpliwości, że dla wielu osób jest wzorem oraz inspiracją. Czasem jednak jej stylizacyjne wybory potrafią wzbudzić wśród fanek i fanów skrajne emocje.

Doda w odważnej stylizacji. Fani nie mogą oderwać wzroku: "Ale Ty masz figurę"

Doda była ostatnio gościem w programie "Szansa na sukces". Na swoim instagramowym profilu podzieliła się zdjęciem oraz krótkim filmikiem. - Pozdrawiam ze studia "szansy na sukces" :D :D :D Pierwszy raz gościem byłam w 2005, potem w 2010 i po 13 latach znowu mam ten zaszczyt - napisała pod fotografią. Jednak najwięcej emocji wśród internautek oraz internautów wzbudziło nagranie, na którym w całej okazałości widać stylizację Dody. Tym razem gwiazda postawiła na opinające nogi, czarne legginsy z wysokim stanem, top w tym samym kolorze, a do tego dobrała krótką marynarkę w intensywnie żółtym odcieniu, pasujące rękawiczki oraz torebkę. - Lubię wracać tam gdzie byłam już - dodała w opisie.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od fanek i fanów:

Na początku myślałam, że to follow up do Dżagi
Wyglądasz rewelacyjnie
Królowa tandety i wulgaryzmu
Jak może się to komuś podobać
Dżaga!!! Pamiętam. Stare dobre czasy. Nawet ruchy w tym samym miejscu zostały ci takie same
Talia żyleta!
Boska jak zawsze
Petarda
Ja pitole, ale figura
Omg jaka figura!!! Jak taką zrobić?

- czytamy.

Jak Doda dba o swoją figurę?

Doda nie ukrywa, że za jej świetna formą stoi przede wszystkim zdrowe żywienie połączone z aktywnością fizyczną. - Cukru nie jem od 15 lat, nabiału od ponad 6. Moja sylwetka na przełomie dekady zmieniała się wielokrotnie i choć zawsze byłam wysportowana, to nigdy nie byłam tak zadowolona z niej jak teraz. Samodyscyplina, higiena życia, wysiłek, konsekwencja to jest coś, co ja po prostu lubię. Mi nie daje satysfakcji kiedy zjem fast food, mi daje satysfakcję, kiedy tego nie zrobię - napisała kiedyś na Instagramie. - Odpowiednią żywnością wyleczyłam się z wielu swoich kłopotów zdrowotnych mimo że wciskano mi farmaceutyki jako jedyne wyjście. Dobre nawyki żywieniowe potrafią zdziałać cuda. Moje ojciec wpoił mi je od dziecka, a potem jako dorosła osoba pielęgnowałam je i z każdym rokiem doceniałam ten dar - przyznała z kolei w innym poście. 

Więcej o: