Dominika Tajner o młodszej od siebie o 13 lat żonie ojca: Na początku jej nienawidziłam

Dominika Tajner w najnowszym wywiadzie opowiedziała o rozwodzie swoich rodziców. Zdradziła także, jak obecnie wyglądają jej relacje z drugą żoną ojca. - Uważam, że nie ma co udawać sztucznej przyjaźni, trzeba opracować jakiś system działania oparty na zaufaniu - wyznała.
Zobacz wideo Jak zadbać o siebie, gdy w domu mamy dzieci?

Dominika Tajner jest córką Apoloniusza Tajnera, prezesa Polskiego Związku Narciarskiego w latach 2006-2022 i byłego trenera Adama Małysza. Rozpoznawalność oraz sympatię widzów zyskała dzięki udziałowi w takich programach jak: "Agent Gwiazdy" (2016), "The Story OF My Life. Historia naszego życia" (2018) oraz "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami" (2019).

Ojciec Dominiki kilka lat temu po prawie 40 latach małżeństwach rozstał się z jej mamą i związał się z Izabelą Podolec. Owocem tej relacji jest 3-letni syn Leopold. 

Tajner: Przeżyłam ten rozwód katastrofalnie

Niedawno Tajner opowiedziała na temat sytuacji w jej rodzinie. Jak wyznała w rozmowie z magazynem "Wprost" miała 37 lat, gdy jej rodzice się rozstawali, a mimo to rozwód bardzo ją dotknął. 

- Mój tata zostawił mamę, był spór, miałam 37 lat, jak się rozchodzili i przeżyłam ten rozwód katastrofalnie. Oni dla mnie zawsze byli razem... Nieważne, ile ma się lat, dla każdego dziecka rozstanie rodziców to jest potwornie ciężkie przeżycie - wyznała Dominika Tajner w rozmowie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz. 

"Teraz nasze relacje są poprawne"

W wywiadzie pojawiło się także pytanie o nową żonę ojca. Izabela Podolec jest młodsza od Dominiki Tajner o 13 lat. - Nie będę ukrywać: na początku jej nienawidziłam i to jest chyba naturalna pierwsza reakcja każdego dziecka - powiedziała Tajner. 

Dodała także, że rodzice rozeszli się, gdy ojciec poznał młodszą o 36 lat Podolec. - Wiadomo więc, że ja to bardzo przeżywałam, wszyscy przeżywali. Tacie się oberwało i jej... Później jakoś wypracowałyśmy sobie szacunek, po czym znowu były momenty trudniejsze, ale teraz nasze relacje są poprawne. Uważam, że nie ma co udawać sztucznej przyjaźni, trzeba opracować jakiś system działania oparty na zaufaniu - zdradziła Tajner. 

 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: