Spotyka się z 23-latką, która wygląda jak 8-latka. "Nie jestem dziwakiem"

Podróżnik i bloger Dan Swygart spotkał się z zarzutami, że jest dziwakiem, bo umawia się z 23-latką, która wygląda jak ośmiolatka. Shauna Rae przestała rosnąć po tym, kiedy jako dziecko zachorowała na nowotwór i musiała zostać poddana inwazyjnemu leczeniu. Teraz opowiedzieli historię swojej miłości.

Więcej historii par przeczytasz na Gazeta.pl.

Shauna Rae ma 23 lata i mierzy zaledwie 116 cm wzrostu. Po tym, jak opowiedziała o swoim życiu w programie TLC "Shauna Rae: Uwięziona w ciele dziecka", zyskała rozpoznawalność na całym świecie, a jej historia wzruszyła miliony. Kiedy była niemowlęciem zachorowała na glejaka. Choć długotrwałe i inwazyjne leczenie, uratowało jej życie, uśpiło przysadkę mózgową. Gdy miała 16 lat, dowiedziała się, że już nigdy nie urośnie. Chociaż nie jest łatwo, stara się żyć jak kobiety w jej wieku. Ostatnio spore poruszenie wywołał fakt, że spotkała miłość. Jej partnerem jest Dan Swygart, podróżnik i bloger. 

Zobacz wideo Jak studentki wspominają kolędę? "Bałam się, nie otworzyłam"

Spotyka się z 23-latką, która wygląda jak 8-latka. "Nie jestem dziwakiem"

Dan Swygart opublikował na Instagramie kilka zdjęć ze swoją partnerką. Już we wcześniejszych wywiadach Shauna mówiła, że randkowanie nigdy nie było dla niej łatwe, bo przez swój wygląd spotykała się z hejtem. Dan pojawił się jej domu po tym, jak obejrzał pierwszy sezon serialu. Z bukietem kwiatów stanął przed jej drzwiami. 

Shauna jest wspaniałą 23-letnią kobietą, która żyje z niepełnosprawnością. Budowanie z nią więzi, to nie tylko zaakceptowanie tego faktu, ale docenienie jej piękna jako jednostki

- mówił potem. Dodał, że nie godzi się na to, aby ludzie mówili, że dziewczyna nie zasługuje na miłość, bo jest inna niż jej rówieśniczki. 

Jest człowiekiem, zasługuje na miłość i związek z kimkolwiek zechce

- podkreślał.

 

Po tym, jak mężczyzna pojawił się w odcinku reality show, zalała go fala krytyki. Internauci zarzucali mu, że nie powinien spotykać się z kobietą, która zachowuje się i wygląda jak ośmiolatka.

Jeśli jakikolwiek mężczyzna albo kobieta mówi szczerze, że patrzy na nią jako na obiekt pożądania, to albo kłamie, albo jest chory

- pisano w komentarzach.

Więcej o: