Zaskakuj帷a funkcja obieraczki do warzyw, o kt鏎ej ma這 kto wie. "Nigdy nie przysz這 mi to do g這wy"

Obieranie warzyw no篡kiem nie dla ka盥ego jest wygodne, dlatego wiele pa decyduje si na zakup r璚znej obieraczki. Okazuje si, 瞠 przedmiot mo瞠 jeszcze bardziej u豉twi 篡cie. Wszystko ze wzgl璠u na dwie funkcje, z kt鏎ych ma這 kto zdaje sobie spraw.

Obieraczka do warzyw i owoców jest popularnym przedmiotem, który można znaleźć w niejednej kuchni. Okazuje się, że sprzęt ma dwie funkcje, z których mało kto zdaje sobie sprawę. Dzięki nim obieranie można przeprowadzić znacznie szybciej i bez zbędnego wysiłku. Sprawdź, jak to działa.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Te produkty kroisz codziennie. Dzięki naszym trikom ułatwisz sobie życie

Dodatkowy szpikulec w obieraczce pomoże pozbyć się nieestetycznego problemu. Wypróbuj jego działanie

Na rynku można znaleźć wiele obieraczek. Okazuje się, że producenci wymyślają coraz to nowsze udogodnienia, które pomagają w sprawniejszym obieraniu. Dużą popularnością cieszą się obieraczki w kszta販ie litery Y, które zazwyczaj mają dołączony przy ostrzu niewielki szpikulec. Dzięki niemu można z dużą łatwością obrać cytrusy, a także wydłubać z ziemniaków brzydkie oczka. Sprytny trik znacznie przyspiesza obieranie warzyw i owoców.

Ukryta funkcja obieraczki, o której nie miałaś pojęcia. Obierzesz warzywa i owoce dwa razy szybciej

Okazuje się, że dodatkowy szpikulec to niejedyne ułatwienie, jakie można znaleźć w obieraczce. Niektóre mają też dwustronne ostrza - dzięki nim energicznie, szybko i bez wysiłku obierzesz ulubione warzywa. Jedyne co należy zrobić, to poruszać przedmiotem w górę i w dół, a skórka odejdzie bez większych problemów. Tiktokerka @clairebanayad w 2020 r. udostępniła na TikToku krótki filmik, na którym pokazuje, jak to zrobi. Nagranie zyskało już ponad 6 mln wyświetleń. Internauci w komentarzach pochwalili trik i przyznali, że wcześniej nie mieli o nim pojęcia.

Jestem dosłownie oszołomiony. Nigdy nie przyszło mi to do głowy.
Nie mogę się doczekać, aż to wypróbuję.
Poważnie? Więc mówisz mi, że mogę obrać ziemniaki dwa razy szybciej?
Świetny pomysł! Nauczyłam się dziś czegoś nowego.
Wi璚ej o: