Ma 49 lat i ciągle słyszy, że ubiera się za młodo jak na swój wiek. "Są źli, bo masz lepszy styl"

Pewna 49-letnia influencerka wciąż słyszy wiele komentarzy dotyczących jej sposobu ubierania się, który według niektórych nie jest adekwatny do jej wieku. Jej obserwatorzy twierdzą jednak, że wygląda lepiej niż młodsze dziewczyny.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Danelle McDougall jest mamą i stylistką mody. Kobieta aktywnie działa w mediach społecznościowych. Prowadzi swoje profile m.in. na TikToku i Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 150 tysięcy osób. W sieci chętnie dzieli się z internautami modowymi inspiracjami i wskazówkami.

 
Zobacz wideo Marina skradła show na czerwonym dywanie. Największe gwiazdy

Danelle McDougall uważa, że styl nie powinien mieć ograniczeń wiekowych

Danelle, która w sieci funkcjonuje pod pseudonimem @Spiritedstyled, aktywnie działa w social mediach. Jej profile pełne są modowych wskazówek, inspiracji i porad dla każdej kobiety. Pomimo że stylistka ma 49 lat, wciąż udowadnia, że styl nie ma ograniczeń w wieku ani rozmiarze. W rozmowie z The Sun zdradziła, czym się kieruje w swoim postępowaniu. – Pomagać ludziom wyglądać, myśleć, czuć się i ubierać pewnie, niezależnie od rozmiaru i wieku – przyznała.

Na jej profilu nie brakuje również filmów i zdjęć z jej córką oraz innymi członkami rodziny. Danelle przyznaje, że ma bardzo mało czerni w swojej garderobie, ponieważ uwielbia żywe i wyraziste kolory. 

Najważniejsze jest noszenie tego, co kochasz i w czym czujesz się komfortowo. Jeśli chcesz być ekstra, bądź taka. Jeśli chcesz być subtelna, bądź taka. Kiedy ubierasz się dla SIEBIE, to, co inni mówią i myślą, nie ma żadnego znaczenia. Noś to, co kochasz, niezależnie od wieku i rozmiaru.

Stylistka często spotyka się z krytyką ze strony młodszej widowni. Nie każdy rozumie jej styl

Stylowa mama spotka się jednak z pewną krytyką ze strony młodszej publiczności. Jeden z użytkowników napisał wprost pod jednym z jej filmów:

Wynoś się stąd, jesteś starsza od Boga.

Inni pisali:

Czuję się lepiej ze sobą po zobaczeniu, jak staro wyglądasz…
Nigdy nie rozumiem kobiet takich jak ty, które chcą ubierać się jak nastolatki.
 

Danelle McDougall postanowiła odpowiedzieć na krytykę w oryginalny sposób. Kobieta nie ma problemu z odpędzeniem internetowych trolli. 49-latka nagrała film, na którym zażartowała. – Kiedy zaczyna się rozmowa w stylu "ubierasz się za młodo jak na 49-latkę…"

W swoim filmie na platformie TikTok stylistka założyła różową bluzę z nadrukiem pieniędzy i jasne, proste dżinsy z dziurami oraz pasujące różowe kolczyki i różową torebkę. Film Danelle szybko stał się popularny, a ona sama otrzymała mnóstwo wsparcia od obserwujących ją osób. 

Są po prostu źli, bo masz lepszy styl.
Robisz to o wiele lepiej niż te młodsze.
Dzięki Tobie wygląda to lepiej niż u młodszych dziewczyn!
 
Więcej o: