Kasia Tusk w pięknym płaszczu. Ten wzór nie wychodzi z mody. "Francuski minimalizm, nonszalancja i elegancja"

Katarzyna Tusk od lat konsekwentnie stawia na jeden styl. Elegancki, ale nienudny. Klasyczny, ale z twistem. Teraz pokazała się w płaszczu, który śmiało można uznać za ponadczasową klasykę. Fani nie kryli zachwytów.

Katarzyna Tusk to jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich blogerek modowych, która jest doceniana również za granicą. A świadczą o tym nie tylko jej współprace, ale i liczne zaproszenia na pokazy marek takich jak Chanel. Choć wiele osób zarzucało jej karierę poprzez nazwisko znanego ojca, to z pewnością sama zapracowała na swój sukces, bo fanek jej eleganckiego i minimalistycznego stylu nie brakuje. I to od lat, gdyż czytelniczek bloga Make Life easier wciąż przybywa. Teraz pokazała na swoim instagramowym profilu płaszcz, który z miejsca zachwyca, a przy tym jest bardzo uniwersalny dzięki konkretnemu wzorowi. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Płaszcz w jodełkę nie wychodzi z mody. Niezmiennie uznawany jest za bardzo elegancki

Choć zdjęcie ma na celu promocje biżuterii, to największą uwagę przykuwa szary płaszcz w jodełkę. Jodełka nie jest niczym nowym w modzie, a jednak stale uznawany jest za jeden z najbardziej eleganckich wzór. Dzięki niej szary płaszcz staje się zupełnie niezwykły. A więc jeśli chcemy zakupić płaszcz, który będzie ponadczasowy, to taki wybór będzie najlepszy i niezmiennie modny. Szary płaszcz pasuje do wielu rodzajów stylizacji. Tak jak pokazuje Katarzyna Tusk, mogą to być zwykłe jeansy i szary sweterek z białą koszulę. Jeśli dołączymy do tego czarne sztyblety, to efekt będzie zjawiskowy.

Zobacz też: najgorętsze modowe trendy na Avanti24.pl

Fani Kasi nie kryli zachwytów. Nie zabrakło porównań do stylu francuskiego. 

Francuski minimalizm, nonszalancja = elegancja.
Płaszczyk w jodełkę jest ponadczasowy.
Klasa sama w sobie.
 

Oczywiście posypały się przy tym pytania o markę płaszcza. A jest to 303 Avenue. Na zdjęciach sklepu widać, że jest dosyć długi i ma dwa rzędy dużych guzików. Cena do niskich nie należy, bo jest to 1785 zł, jednak skład ją uzasadnia. Jest to czysta wełna i alpaka. 

Więcej o: