Wydała ponad 260 tys. zł na operacje plastyczne. Zawsze kochała wszystko, co "sztucznie wygląda"

Na Instagramie obserwuje ją już ponad 880 tys. osób. Kelly Pearl nie ukrywa, że zawsze kochała wszystko, co "sztucznie wygląda". Ma już za sobą kilka operacji plastycznych. Choć przyznaje, że nigdy nie chciała wyglądać jak Barbie, to w planach ma kolejne zabiegi ingerujące w jej urodę.

Kelly Pearl z Niemiec ma 32 lata i całkiem pokaźne grono fanów w mediach społecznościowych. Duża zasługa jest w tym platformy OnlyFans, na której ma konto. Przyznaje, że to głównie kobiety reagują na nią "negatywnie" i ją oceniają, jednak zapewnia, że się tym nie przejmuje. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska w przyszłym roku planuje lifting, a inni: Niech chodzą jak pomarszczone jabłko z kopca

Na operacje plastyczne wydała krocie. "Wiele osób uważa taki wygląd za prowokujący"

Dwa razy powiększała piersi, przeszła brazylijski lifting pośladków, a w usta ma wstrzyknięte wypełniacze. Do tej pory Kelly wydała na operacje i zabiegi ingerujące w jej wygląd 50 000 funtów, czyli około 269 000 zł. Zdecydowała się też na pokrycie rąk i szyi tatuażami. Po metamorfozie, jaką przeszła zauważyła, że jest często inaczej traktowana. Głównie z krytycznymi komentarzami spotyka się ze strony kobiet. - To zabawne, że właściwie tylko kobiety reagują na to "negatywnie", ale oczywiście ludzie zauważają, że się wyróżniam. - wyznała. Opinia innych jednak jej nie interesuje. - Mogę to całkowicie zignorować i wiem też, że wiele osób uważa taki wygląd za prowokujący.

Na tym nie koniec operacji. 32-latka ma w planach kolejne zabiegi

Choć suma, którą dotychczas wydała na operacje, może niektórych przyprawiać o zawrót głowy, to Kelly nie zamierza na tym poprzestawać. - Następne zabiegi to lifting laserowy, plastyka nosa i plastyka powiek. - stwierdziła. Nie ukrywa również, że w przyszłości chciałaby ponownie zafundować sobie brazylijski lifting pośladków, ale też implanty pośladków.

 
Więcej o: