Ma 39 lat i ósemkę dzieci, a wygląda jak nastolatka. "Ta kobieta jest dziełem sztuki"

Kora Duke cieszy się młodzieńczym wyglądem i nienaganną figurą. Wielu osobom trudno uwierzyć, że ma 39 lat i jest matką ośmiorga dzieci. Internauci uważają, że mimo wieku, wciąż wygląda jak nastolatka. Treści, które publikuje na mediach społecznościowych, robią furorę.

Choć niektórym ciężko w to uwierzyć, popularna influencerka Kora Duke skończyła w tym roku 39 lat i jest matką ośmiorga dzieci. Kobieta chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoją codziennością, treningami i życiem rodzinnym.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Karolina Brzuszczyńska o długim procesie planowania dzieci. "Pary jednopłciowe powinny być postrzegane jako materiał na dobrego rodzica"

Internauci nie wierzą, że ma niemal 40 lat i urodziła ósemkę dzieci. "Wyglądasz na 22!"

Kora Duke mieszka w Las Vegas w USA wraz ze swoim 42-letnim mężem Andre i ośmiorgiem dzieci — trzema córeczkami i pięcioma synami. Najstarsze z nich ma 21 lat, natomiast najmłodsze - 10. Kobieta była w ciąży przez niemal 12 lat, a już w wieku 28 wychowywała całą ósemkę. Gdy na Instagramie opublikowała filmik, w którym przyznała, w jakim jest wieku, internauci nie mogli w to uwierzyć. Wielu z nich pisało, że twórczyni wygląda co najwyżej na dwadzieścia parę!

Wyglądasz jak dwudziestoparolatka 
Piękna
Ta kobieta jest dziełem sztuki
Wyglądasz na 22!

- czytamy w komentarzach pod nagraniem.

 

Kora Duke zmagała się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Nigdy nie planowała tak dużej rodziny

Choć kobieta przyznaje, że swój młodzieńczy wygląd zawdzięcza genom oraz aktywności fizycznej, nie zawsze wyglądała tak dobrze, jak teraz. Po ostatniej ciąży zmagała się z poważnymi dolegliwościami zdrowotnymi. - Po urodzeniu ostatniego dziecka dowiedziałam się, że mam stan przedcukrzycowy, a ponadto zaczęłam mieć problemy z tarczycą. Co więcej, pojawiły się także problemy z biodrem i dolnym odcinkiem kręgosłupa — przyznała w rozmowie z portalem dailystar.co.uk.

Ponieważ kolejna ciąża zagrażała jej zdrowiu, podjęła decyzję o podwiązaniu jajowodów. - Kocham dzieci, ale nie chciałam mieć więcej — zdradziła, dodając, że nie tęskni za byciem w ciąży i tak naprawdę nigdy nie planowała tak dużej rodziny. Kobieta ma za sobą dziewięć porodów, niestety jedno z jej dzieci odeszło. Wraz z zadbaniem o swoje zdrowie, postanowiła wrócić do sylwetki sprzed pierwszej ciąży. Na Instagramie oraz TikToku dzieli się z fanami swoją przemianą, oraz życiem codziennym. Łącznie obserwuje ją niemal 700 tysięcy osób.

Więcej o: