Otworzyła zamrażarkę w wynajmowanym mieszkaniu. "Normalnie zrobiło mi się słabo"

- Wiele w swoim życiu widziałam, ale czegoś takiego jeszcze nigdy. Bezmyślność ludzka i brak szacunku do czyjejś własności przekracza w tym kraju ludzkie pojęcie. Dwie godziny siedziałam z suszarką, żeby jakoś uratować sytuację - pisze Magdalena.

Więcej listów do redakcji znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Katarzyna Bosacka zdradza, jakie produkty zawsze warto mieć w lodówce

Wynajem mieszkania to prawdziwa ruletka. Niestety nie zawsze trafią się ludzie, z którymi dobrze się współpracuje i którzy szanują oraz dbają o wynajmowane mieszkanie. Na własnej skórze przekonała się o tym jedna z naszych czytelniczek.

"Wynajmujący zwyczajnie roz***przyli nam zamrażarkę"

- Co jakiś czas natykam się w internecie na głosy ludzi, którzy narzekają na to, jak trudno jest wynająć mieszkanie. A to wysoki czynsz i kaucja, a to właściciel ma wymagania i robi castingi. Prawdę mówiąc, po tym, z czym ostatnio się spotkałam, przestaje mnie to dziwić. W mojej rodzinie jest jedno mieszkanie, które przeznaczone jest pod wynajem. Gdy kilka dni temu tam weszłam, normalnie zrobiło mi się słabo. Wynajmujący zwyczajnie roz***przyli nam zamrażarkę... To znaczy nie domknęli jej i się zamroziła na amen. Wiele w swoim życiu widziałam, ale czegoś takiego jeszcze nigdy. Bezmyślność ludzka i brak szacunku do czyjejś własności przekracza już ludzkie pojęcie. Dwie godziny siedziałam z suszarką, żeby jakoś uratować sytuację. No po prostu dramat - napisała Magdalena, załączając zdjęcie.

ZamrażarkaZamrażarka archiwum prywatne

Mieliście kiedyś podobną sytuację? Czekamy na listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Babcia dała księdzu na kolędzie 50 zł. Mama oburzona tym, co jej powiedział. 'No PRL' (zdjęcie ilustracyjne) Babcia dała księdzu na kolędzie 50 zł. Mama oburzona tym, co jej powiedział

Jak szybko i bez bałaganu rozmrozić lodówkę? Krok po kroku

  • Zanim rozmrozisz lodówkę/zamrażarkę przekręć pokrętła do regulacji temperatury na zero.
  • Następnie wyłącz i odłącz od zasilania.
  • Warto zabezpieczyć wystające kable przed namoczeniem przez wodę.
  • Otwórz drzwi zamrażalki, lód zacznie się roztapiać. Warstwy lodu zaczną odpadać. Warto wtedy regularnie usuwać namiar wody i przecierać ścianki urządzenia np. gąbką. Możesz przyspieszyć ten proces, umieszczając wewnątrz urządzenia miskę z gorącą wodą. 
  • Jeśli nagromadzonej wody jest więcej niż się spodziewaliśmy i gąbka nie wystarcza, na spodzie urządzenia możemy ustawić miskę.
  • Następnie usuń wszystkie znajdujące się w lodówce ruchome elementy.
  • Umyj ciepłą wodą przy pomocy wody z płynem do naczyń wyjęte elementy.
  • Kiedy zniknie lód, zacznij od umycia wszystkich ścianek urządzenia i przetarcia ich na sucho.
  • Następnie zamknij drzwi lodówki.
  • Włącz sprzęt, jeśli urządzenie jest suche.
Więcej o: