Grała w "Słonecznym Patrolu". Dziś ma 54 lata. "Większość 20-latek nie jest tak wysportowana"

"Słoneczny patrol" to prawdziwa klasyka wczesnych lat 90. Wcielająca się w rolę Donny Marco aktorka skończyła ostatnio 54 lata, choć wyglądem przypomina bardziej dwudziestolatkę. Jak dziś wygląda Donna D'Errico i co u niej słychać?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Chyba większość z nas z niecierpliwością czekała na kolejny odcinek niebezpiecznych przygód Mitcha Buchannona i jego ekipy ratowników. Aż trudno uwierzyć, że "Słoneczny Patrol" pojawił się po raz pierwszy na małym ekranie ponad trzy dekady temu. Jak od tego czasu zmieniła się Donna D'Errico, wcielająca się w rolę lubianej Donny Marco? Aktorka do dziś zachwyca swoim wyglądem.

Zobacz wideo Te gwiazdy wystąpiły w "Słonecznym Patrolu" jeszcze zanim były sławne

"Słoneczny Patrol" był jej pierwszym sukcesem. Zanim dołączyła do serialu, przeżyła koszmar

Donna D'Erico zagrała w "Słonecznym Patrolu" w 1996 roku i wystąpiła łącznie w 44 odcinkach. Zanim jednak zdobyła sławę, grając piękną ratowniczkę, aktorka przeżyła prawdziwy koszmar. Podczas wakacji na Florydzie została porwana i zgwałcona przez nieznanego mężczyznę.

Myślałam, że dokończy to, co zaczął i mnie zabije. [...] Wywiózł mnie do opuszczonej dzielnicy, zerwał ze mnie ubrania i zaczął się do mnie dobierać.

Po prawie dwóch dekadach Donna powiedziała prawdę światu. Jak sama twierdzi, przez długi czas winiła siebie za wyrządzone jej krzywdy. Rozmyślała nad tym, czy może nie ubrała się "zbyt seksownie". Koszmar, który przeżyła, nie miał wpływu na jej karierę. D'Errico nikomu o nim nie mówiła i udawała, że nic nie stało. 

 

Dziś ma 54 lata, a wyglądem przypomina dwudziestolatkę. Donna D'Errico nie stroni od wyzywających zdjęć

Chyba każdy, kto spojrzy na zdjęcia Donny D'Errico przyzna, że aktorka wcale nie wygląda na 54-latkę. Kobieta, podobnie jak w "Słonecznym Patrolu" często eksponuje wysportowane ciało na instagramowym profilu. Fani celebrytki chwalą jej figurę w komentarzach, podkreślając, że wygląda o wiele młodziej, niż wskazuje jej data urodzenia:

Nosiłabym bikini codziennie, gdybym miała takie ciało jak ty
Większość 20-latek nie jest tak wysportowana. Jak zwykle wyglądasz prześlicznie
Z ciałem takie jak twoje, możesz nosić cokolwiek chcesz
 

Co więcej, gwiazda założyła także konto na portalu OnlyFans, gdzie za ustalony przez nią abonament, raczy widzów filmikami i fotkami o zabarwieniu erotycznym. Jak sama przyznaje, ten ruch może zirytować wiele osób, jednak "ją to wcale nie obchodzi". - Znane osoby ciągle postują półnagie zdjęcia. Dostają za to masę polubień i pozytywnych komentarzy - stwierdziła aktorka - Jeśli jednak wstawi się to samo zdjęcie na OnlyFans, to nagle staje się obrzydliwym skokiem na kasę - podkreślała.

 
Więcej o: