Ma 92 lata i jest gwiazdą TikToka. Internauci dają jej nawet 30 lat mniej! Zdradziła swój sekret

Joan Sumner zachwyca urodą. Internauci dają jej 60-70 lat. W rzeczywistości kobieta jest już po dziewięćdziesiątce. Zdradziła sekret swojego młodego wyglądu. Korzysta z jednego produktu, który na pewno znasz.

Joan Sumner ma 92 lata i prowadzi popularne konto na TikToku, gdzie występuje jako Babcia Joan. Kobieta prezentuje internautom swoje stylizacje, makijaże oraz opowiada o swoim życiu. Fani nie mogą uwierzyć w jej wiek. Joan zdradziła sekret swojego młodego wyglądu.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Joan Sumner gwiazdą TikToka. Zachwyca młodym wyglądem 

Joan jest mamą ośmiorga dzieci, ma też osiemnaścioro wnucząt i dziesięcioro prawnuków. Jej filmiki na TikToku mają wielu fanów. Internauci są zachwyceni jej młodym wyglądem. W komentarzach piszą, że kobieta wygląda na 60, maksymalnie 70 lat. Joan Sumner zapewnia, że nigdy nie korzystała z zabiegów medycyny estetycznej. Jedyne operacje, jakie przeszła to operacje biodra i kolana. 

Internauci wielokrotnie pytali Joan o sekret jej urody. Kobieta w jednym z filmików zdradziła, że od ponad 70 lat  używa kremu Nivea. Po każdej kąpieli smaruje nim całe ciało. Fani byli zaskoczeni, że sekret jej młodego wyglądu jest tak prosty. W komentarzach pod postem można było przeczytać:

Kupuję dziś krem Nivea!!! Wyglądasz fantastycznie!
Wow, wyglądasz niesamowicie. Powinnaś zostać twarzą Nivei!

metaliczne ubrania Trendy 2023: ubrania w tych kolorach są intrygujące i bardzo modne! Dodadzą blasku glamour

Nieoczekiwany zwrot akcji. Joan Sumner nawiązuje współpracę z marką

Po tym jak Joan Sumner podzieliła się z internautami swoim sekretem, marka Nivea nawiązała z nią kontakt i zaprosiła ją do współpracy. Kobieta podziękowała swoim fanom:

Dzięki wam i waszym cudownym wiadomościom Nivea zaprosiła mnie do współpracy. Jestem oszołomiona. Dziękuję wam!

Zobacz też: najgorętsze modowe trendy na Avanti24.pl

Więcej o: