Horoskop dzienny 28 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 28 stycznia. Sobota to rodzaj nagrody za trudy całego tygodnia. Kto będzie dziś świętował, a kto zaszyje się w domowym zaciszu? Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny - Baran 

Będziesz dziś bardzo niezadowolony z tego, jak rozpocznie się Twój weekend. Praca w dzień wolny to nie jest to, o czym marzysz. Nic straconego! Niezapomniany wieczór w gronie przyjaciół wynagrodzi Ci to poświęcenie. Baw się dobrze, ale zachowaj zdrowy rozsądek. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Byk

Wybierzesz się dziś w samotną podróż, która pomoże Ci poukładać sobie pewne sprawy. Wieczorem czeka Cię romantyczny wieczór z Twoją drugą połówką. Być może padną ważne deklaracje, ale czy jesteś na to gotowy?  

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Będziesz dziś roztaczać wokół siebie niezwykłą aurę. Tobie też ktoś wpadnie w oko. Gwiazdy radzą działać ostrożnie, aby nie wystraszyć drugiej strony. Mniej znaczy więcej, warto dziś o tym pamiętać. 

Młot Thora - co to jest i jakie ma właściwości?Młot Thora - kto powinien go nosić? Poznaj moce i działanie

Horoskop dzienny - Rak

Poczujesz dziś upływ czasu, co uświadomi Ci, że nie możesz każdej wolnej chwili poświęcać na kolejne obowiązki. Sobota to w końcu dzień przyjemności, postaw dziś na siebie i swoje potrzeby. 

Horoskop dzienny - Lew

Od dawna planujesz trochę czasu dla siebie. Dziś uda Ci się nadrobić zaległości, domowe spa i rozmowa z przyjacielem to jest to, czego teraz najbardziej Ci potrzeba. Myśl pozytywnie i korzystaj z każdej wolnej chwili. 

Horoskop dzienny - Panna

Zaskoczy Cię dziś to, jak szybko topnieją Twoje oszczędności, być może wina leży w rozrzutnym trybie życia. Warto poszukać darmowych rozrywek i ciąć niepotrzebne koszty. 

Horoskop dzienny - Waga

Otrzymasz dziś miłosną wiadomość z zaproszeniem na romantyczną randkę. Szykuje się wyjątkowy wieczór, podczas którego mogą paść słowa, na które czekasz. Warto się przygotować. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Czeka Cię dziś wieczór z ulubionym serialem. Nikt nie będzie w stanie wyciągnąć Cię z domowych pieleszy. Twoje hasło na sobotę: totalny reset systemu. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Chodzisz ze szczęściem pod rękę. Ta sobota tylko utwierdzi Cię w przekonaniu, że masz obok kogoś wyjątkowego. Miłość i szczęście Cię nie opuszczą, możesz być dobrej myśli. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Wybierasz się dziś na emocjonującą wycieczkę, wieczór przyniesie miłe spotkanie. Radość, spełnienie - właśnie tak zapowiada się ta sobota. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Zrozumiesz dziś, że intrygi i knucie nie jest Twoją mocną stroną i czasami lepiej jest po prostu odpuścić. Zweryfikuj najbliższe otoczenie, czyjeś towarzystwo wyraźnie Ci nie służy. 

Yin Yang - co to jest?Yin yang - starożytna koncepcja chińska, która przetrwała do dzisiejszych czasów

Horoskop dzienny - Ryby 

Zrezygnujesz dziś z zaproszenia na wielkie wydarzenie na rzecz romantycznego wieczoru w domowym zaciszu. Takie chwile są na wagę złota, to będzie bardzo dobra decyzja. 

Więcej o: