Cleo pręży ciało w obcisłym kombinezonie. Fani nie wytrzymali. "Przesadziłaś"

Cleo pochwaliła się fanom na swoim profilu na Instagramie wyjątkowo zmysłowe nagranie, na którym przybiera rozmaite pozy. Internauci nie przeszli obok filmu, a w sekcji komentarzy szybko pojawiło się wiele słów zachwytu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Cleo szybko zyskała sympatię widzów oraz zainteresowanie mediów. Gdy usłyszeliśmy ją w piosence "My Słowianie"uwagę zwrócił również oryginalny wygląd artystki. Znakiem charakterystycznym gwiazdy jest wysoki kucyk, wyrazisty makijaż z akcentem na oko oraz oryginalne stylizacji, którymi nieraz zaskakiwała. 

Zobacz wideo Cleo o recitalu Dody i jej występie ze Steczkowską. "Żałuję, że mnie nie było"

Zmysłowa sesja zdjęciowa Cleo. Gwiazda zapozowała w studiu w abstrakcyjnym i obcisłym kombinezonie

Cleo po raz kolejny zachwyciła swoich obserwatorów na Instagramie. Tym razem podzieliła się kulisami profesjonalnej sesji zdjęciowej. Wokalistka, przybierając rozmaite pozy, wygina się przed obiektywem w dopasowanym kombinezonie. Model ma abstrakcyjny wzór w biało-niebieskim odcieniu. Stylizacja została uzupełniona wysokim, pokarbowanym kucykiem oraz charakterystycznym dla Cleo makijażem. 

 

Reakcja internautów na najnowszy post wokalistki. Szybko pojawiły się komentarze

Artystka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a jej konto na Instagramie obserwuje ponad milion osób. Gwiazda dzieli się nie tylko chwilami spędzonymi w trasie koncertowej, ale też pokazuje, jak spędza swój wolny czas oraz dzieli się efektami sesji zdjęciowych. Również obok ostatniego postu w formie nagranie obserwatorzy nie przeszli obojętnie i zostawili komentarze.

Wow jestem bardzo ciekawa, co dla nas szykujesz za niespodzianki.
Wyglądasz hipnotyzująco.
 Anioł nie kobieta 
Cleo wyglądasz BAJECZNIE! Bosko!
O kurde jest moc. Przesadziłaś!
Kobieta Kot, Nie przestajesz nas zaskakiwać.
Więcej o: