Kobiety o tych imionach to najlepsze teściowe. Twoja również znajduje się na liście?

Żarty o teściowej są w naszym kraju bardzo popularne. Nie warto się nimi kierować, ponieważ stereotypy rzadko mają odzwierciedlenie w prawdziwym życiu. Niektórzy wierzą, że konkretne imiona decydują o tym, które teściowe są najlepsze.

Kawały o teściowych zazwyczaj przedstawiają je w niekorzystnym świetle. Choć stereotypy są w Polsce głęboko zakorzenione, nie warto się nimi kierować. Nie każda pani jest zazdrosna o swoje dzieci czy wnuki. Nie musi też być złośliwa, niemiła czy wścibska. Niektórzy uważają, że charakter teściowych zależy w pewnej mierze od imion, jakie noszą. Można wyróżnić trzy, które są dla nich najlepsze. Warto jednak podchodzić do opisów z dystansem i przymrużeniem oka.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Piotr Rubik mówi do teściowej po imieniu. Jakie mają relacje?

Małgorzaty podchodzą do życia z optymizmem. To doskonałe teściowe

Małgorzaty z natury mają poczucie humoru. Zazwyczaj są szczere i nie boją się wyrażać swojego zdania. Mogą zarażać dobrą energią i cenią życiowe wybory swoich dzieci. Rzadko się im przeciwstawiają, ponieważ pochodzą do życia optymistycznie. Często mają duży dystans i nie obrażają się o błahostki. Zazwyczaj zdają sobie sprawę ze swoich wad.

Teściowe o tym imieniu mają otwarte serca. Mowa o Helenie 

Heleny zazwyczaj charakteryzują się empatią i pomocą innym. Kobiety o tym imieniu lubią doradzać, jednak nie robią tego nachalnie. Często mają ogromne, otwarte serca i nie boją się otaczać bliskich opieką. Zazwyczaj szanują to, że ich dzieci są już dorosłe i podejmują samodzielne decyzje. Nie dokładają też swoich trzech groszy do dyskusji o prywatnych problemach małżeńskich dzieci.

Teściowa o tym imieniu uwielbia spędzać czas z wnukami. Barbara jest świetną babcią

Barbary są z natury rodzinne. Nade wszystko cenią sobie szczęście dzieci i wnuków. Często uwielbiają spędzać czas z najmłodszymi i nie mają problemów w otaczaniu ich opieką. Zazwyczaj nie zostawiają bliskich samych w sytuacjach problemowych i nie wahają się udzielać pomocy. Kobiety o tym imieniu nie zwracają uwagi na plotki.

Więcej o: