Hanna Żudziewicz zachwyca figurą niecałe 4 miesiące po porodzie. "Jak milion dolarów"

Hanna Żudziewicz w październiku została mamą. Tancerka chętnie publikuje posty na Instagramie i dzieli się swoimi doświadczeniami z macierzyństwem. Ostatnio pokazała nowe zdjęcie z pobytu na basenie. Fani zachwycili się jej sylwetką. "Wyglądasz jak milion dolarów!".

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeshke na początku października zostali rodzicami. Powitali na świecie córeczkę, której dali na imię Róża. Para chętnie dzieli się z internautami zdjęciami maleństwa i nie boi się mówić publicznie zarówno o trudach, jak i radościach macierzyństwa. Ostatnio Żudziewicz opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie z basenu, na którym prezentuje sylwetkę po ciąży.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Hanna Żudziewicz nie katuje się dietami po ciąży. "Uwielbiam chipsy"

Hanna Żudziewicz prezentuje sylwetkę niecałe cztery miesiące po porodzie. "Dumna mamuśka ze swoją pływaczką"

Czas ciąży nie zawsze jest łatwy. Po porodzie wiele kobiet potrzebuje czasu, by wrócić do wcześniejszej sylwetki lub zaakceptować zmiany na ciele. Opublikowane ostatnio przez Hannę Żudziewicz zdjęcie pokazuje, że tancerka jest w świetnej formie. Trudno uwierzyć, że urodziła córeczkę niecałe cztery miesiące wcześniej.

Dumna mamuśka ze swoją pływaczką w super sexy czepku

- podpisała zdjęcie.

 

Fani zachwyceni figurą Hanny Żudziewicz. "Wyglądasz jak milion dolarów!"

Obserwatorzy tancerki na Instagramie szybko zaczęli komentować nowo opublikowane zdjęcie. Wielu pochwaliło sylwetkę Żudziewicz i pogratulowało jej znakomitej formy. Nie obyło się również bez komplementów pod adresem kilkumiesięcznej Róży, która towarzyszyła mamie na zdjęciu.

Cudownie Pani wygląda jak na 4 miesiące po porodzie i nawet śladu po CC brak!
Haniu, wyglądasz przecudownie, niejedna mama marzy o takiej figurze po ciąży, a Róża to zdecydowanie materiał na pływaczkę.
Haniu, twoja figura sztos, nie powiedziałbym, że nie tak dawno urodziłaś Różę.
Haniu, stosujesz jakąś dietę? Wyglądasz jak milion dolarów!
Petarda, kobiece ciało jest niesamowite. Szybko wraca pamięć mięśniowa.
Haniu, wyglądasz pięknie, aż nie do wiary, że po ciąży można tak wyglądać.
Więcej o: