Małgorzata Kożuchowska pokazała rodziców. Fanki zachwycone. "Już wiem, że twoja figura to zasługa genów"

Małgorzata Kożuchowska od zawsze podkreślała, że ma świetny kontakt zarówno ze swoją mamą, jak i tatą. Tym razem z okazji święta babci i dziadka pokazała fanom jak dziś wyglądają jej rodzice. Internauci nie mogli wyjść z zachwytu.

Nie da się ukryć, że Małgorzata Kożuchowska ma świetny kontakt ze swoimi rodzicami, o czym bardzo często sama publicznie opowiada. Aktorka od zawsze podkreślała, że to właśnie oni są dla niej na co dzień ogromnym wsparciem.

Tym razem z okazji święta babci i dziadka postanowiła opublikować fotografię swoich najbliższych. W opisie do zdjęcia zaznaczyła, że zarówno swoją mamę, jak i tatę darzy nie tylko miłością, lecz także wyjątkową wdzięcznością. Internauci zachwycili się wspaniałą kondycją Kożuchowskich. 

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Rodzice Małgorzaty Kożuchowskiej zachwycają wspaniałą kondycją. "Największy skarb!" 

Nie od dziś fani 51-letniej aktorki zgodnie przyznają, że gwiazda zachwyca zarówno swoją urodą, jak i figurą. Wyróżnia się także zawsze trafionymi stylizacjami, które w połączeniu z jej szczupłą sylwetką dają wspaniały efekt. Okazuje się, że sekret idealnego wyglądu artystki tkwi także w... doskonałych genach! 

Fotografia, którą Małgorzata Kożuchowska zamieściła ostatnio na swoim instagramowym profilu, zrobiła prawdziwą furorę w sieci. Trzeba przyznać, że pomimo upływu lat rodzice aktorki wciąż prezentują się świetnie. Internauci nie mogli wyjść z zachwytu doskonałej kondycji oraz eleganckiego stylu zarówno jej mamy, jak i taty gwiazdy. Pod zdjęciem błyskawicznie zaczęły pojawiać się komplementujące rodzinę Kożuchowskich komentarze. 

Już wiem, że figura Pani i sióstr to zasługa genów. 
Przepiękne zdjęcie. Widzę podobieństwo. 
Masz cudownych rodziców.
Piękni rodzice! Dużo zdrówka. 

- komentowali zachwyceni użytkownicy. 

 

Aktorka nie poszła w ślady rodziców. Czym na co dzień zajmują się Kożuchowscy? 

Jak przyznaje sama Małgorzata Kożuchowska, pod względem ścieżki zawodowej zdecydowanie nie poszła w ślady rodziców. Mama aktorki z zawodu jest nauczycielką, natomiast tata doktorem nauk pedagogicznych, który przez wiele lat wykładał pedagogikę oraz ekologię na Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej. 

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska o swoim powrocie do "M jak miłość"

Kiedy w 2014 roku Małgorzata Kożuchowska urodziła synka Janka, świeżo upieczeni dziadkowie postanowili opuścić rodzinny Toruń i przeprowadzili się do Warszawy, aby być bliżej córki i wnuka. 

 

A wy jak myślicie, po kim aktorka odziedziczyła urodę? Dajcie znać w komentarzach! 

Więcej o: