15-letnia Viki Gabor w mocnym makijażu. Fani nie zostawili na niej suchej nitki. "Co ci się stało?"

Viki Gabor budzi swoją obecnością w show-biznesie niemałe zainteresowanie mediów i internautów. 15-letnia wokalistka pochwaliła się zdjęciem, które poruszyło jej fanów na Instagramie. Zwrócili uwagę na jeden szczegół.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Viki Gabor choć ma dopiero 15 lat, to już zdążyła zrobić sporą karierę w show-biznesie. Nastolatka dorasta na oczach Polaków. Gdy w 2019 roku pojawiła się w "Voice Kids", miała wtedy zaledwie 11 lat. Jej osoba wciąż budzi wiele emocji, głównie z uwagi na wiek oraz wygląd młodej artystki. Mimo że na instagramowym profilu zgromadziła ponad 777 tysięcy obserwatorów, to wśród nich znajduje się grono osób, które krytykują jej poczynania.

Zobacz wideo Viki Gabor ma problemy z pisaniem po polsku?

Tym zdjęciem Viki Gabor wywołała burzę w komentarzach. Poszło o... manicure

Obecnie 15-letnia Viki Gabor uwielbia mocny makijaż, co wielokrotnie podkreśla w wywiadach oraz prezentuje na zdjęciach w mediach społecznościowych. Wyrazisty wizerunek młodej gwiazdy budzi mieszane uczucia wśród jej fanów, ale również internautów. Tym razem wiele osób zwróciło uwagę nie tylko na makijaż, ale również na paznokcie. Długi manicure w różowym odcieniu wyjątkowo rzuca się w oczy za sprawą wykonanego przez gwiazdę selfie, które trzyma w dłoni telefon, a na następnych kadrach prezentuje kosmetyki.

 

Fani są podzieleni. Viki Gabor w ogniu krytyki za sprawą ostatniego selfie

Viki Gabor od pewnego czasu mierzy się ze sporą krytyką ze strony internautów, nie tylko ze względu na mocny makijaż, ale również sposób wypowiadania się. Młoda wokalistka w trakcie rozmów często wtrąca słowa pochodzące z języka angielskiego. Tym razem uwagę zwróciły... długie paznokcie. W sekcji komentarzy zaroiło się od krytycznych uwag.

Czy tylko mnie się wydaje, że te paznokcie są okropnie długie?
PO CO SOBIE TO ROBISZ? Po co dodajesz sobie lat? Wyglądasz na wytapetowaną 40-stkę!
Straszne. Dziecko, które kreuje się na dorosłą kobietę.
Tandetnie. Paznokcie i usta przesadzone
Co ci się stało z paznokciami?
Więcej o: