Te bliźniaczki dzielą się wszystkim. Próbują nawet jednocześnie zajść w ciąże z tym samym partnerem

Anna i Lucy to bliźniaczki, które chcą robić wszystko razem. Dzielą się wszystkim. Ubraniami, perfumami, a nawet... partnerem. Ich związek wzięto pod lupę w programie od TLC "Extreme Sisters".

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Choć ich związek wydaje się dziwny, bliźniaczki Anna i Lucy DeCinque nie przejmują się żadną krytyką. Siostry razem ze wspólnym parterem od kilku miesięcy starają się o dziecko. Jak przyznają, chcą jednocześnie zajść w ciąże

Zobacz wideo Dlaczego przechwalamy się na temat seksu? Seksuolog: "Kiedy mężczyzna się przechwala, to jest brany za bardziej atrakcyjnego. Kiedy kobieta - traktuje się ją jako puszczalską""

Starają się o dziecko z tym samym parterem. Ich losy śledzi ekipa telewizyjna

Siostry DeClinque chcą dzielić się wszystkim, każdym przedmiotem i przeżyciem. Z tego powodu mają wspólnego partnera, z którym od paru miesięcy próbują zajść w ciąże. 35-latki biorą udział w programie TLC "Extreme Sisters". Ekipa filmowa śledzi ich losy i wspólne starania o dziecko. - Zajście w ciążę w tym samym czasie jest naszym marzeniem - przyznały Australijki.

Ich miłosny trójkąt nie jest jednak najdziwniejszym pomysłem. Kobiety, próbując przygotować się na wyzwania związane z macierzyństwem, nie rozstają się z lalkami. Noszą je dosłownie wszędzie, a każdy ich ruch śledzi oko kamery.

 

Od kilku miesięcy próbują zajść w ciąże. "Musimy doświadczyć tego razem"

Kobiety przyznały, że ich pierwsza wspólna próba zajścia w ciąże nie poszła po ich myśli. Pomimo to, siostry są zdeterminowane w swoich staraniach. - Wcześniej nie robiłyśmy testu ciążowego. To naprawdę magiczne, że taka mała rzecz może potwierdzić to, że jesteś w ciąży - przyznały na antenie programu - Mamy 35 lat. Chcemy mieć dzieci teraz. Musimy doświadczyć tego razem - podkreślały. Kobiety są świadome, że z każdym mijającym rokiem ich szanse na zajście w ciąże maleją. Z tego powodu niedługo po pierwszej próbie, podjęły się kolejnych.

 
Więcej o: