Dwa lata temu oskarżyła Marilyna Mansona o gwałt i tortury. Niespodziewany finał sprawy

Dwa lata temu Esmé Bianco oskarżyła Marilyna Mansona o gwałt. Muzyk miał podobno głodzić aktorkę i zmuszać ja do czynności seksualnych. Sprawa trafiła do sądu, jednak nikt nie spodziewał się takiego finału. Kontrowersyjny artysta nie usłyszał jednak zarzutów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Esmé Bianco to angielska aktorka i poetka. Większość fanów pamięta ją z "Gry o Tron". Dwa lata temu kobieta oskarżyła Marilyna Mansona o gwałt. Podobne zeznania złożyły inne potencjalne poszkodowane. Artysta nie usłyszał jednak zarzutów, a sprawa zakończyła się poza sądem. Jak do tego doszło?

Zobacz wideo Mija 10 lat od emisji pierwszego odcinka "Gry o tron". To był szał!

Używał "narkotyków, siły i gróźb, by wymusić akty seksualne". Dwa lata temu oskarżyła go o gwałt

Według zeznań Esmé Bianco kontrowersyjny muzyk miał ją oszukać i zgwałcić. Jak podawali jej prawnicy, artysta obiecywał jej role w filmach i teledyskach, by podstępem namówić aktorkę do podróży do Los Angeles. Po dotarciu do "miasta aniołów" Manson miał grozić Bianco, a także używać siły, aby zmusić ją do czynności seksualnych, na które nie wyraziła zgody. Celebryta zaprzeczył wszelkim doniesieniom. Na swoim profilu na Instagramie opublikował post, w którym twierdzi, że w każdej z jego relacji intymnych partnerki wyrażały zgodę z własnej, nieprzymuszonej woli. 

 

Oskarżenia dotyczyły wydarzeń z 2011 roku. Przez to sprawa uległa przedawnieniu. Bianco pozwała muzyka, a do jej oskarżeń dołączyły się inne kobiety. Mansonowi nigdy jednak nie postawiono zarzutów. Niedawno do mediów trafiła informacja o tym, że sprawa zakończyła się poza sądem. 

 

Aktorka "chce iść dalej, kontynuując swoją karierę i życie". Bianco wycofała roszczenia wobec muzyka

Jak podają prawnicy Esmé Bianco, kobieta wycofała zarzuty wobec Mansona. Po prawie dwóch latach od głośnego skandalu, do procesu jednak nie dojdzie. - Moja klientka chce iść dalej, kontynuując swoją karierę i życie - stwierdzili adwokaci aktorki. Oznacza to więc, że sprawa została rozwiązana poza drogą sądową. Mimo to, na profilach artystów nadal można zobaczyć powiązane z nią posty. Zarówno Marilyn Manson, jak i Esmé Bianco nie usunęli ich z portali społecznościowych. 

 
Więcej o: