Były mąż Cichopek pokazał w sieci romantyczne chwile z ukochaną. Już nie ukrywa nowego związku!

Marcin Hakiel niechętnie chwali się w mediach społecznościowych swoim nowym związkiem. Ostatnio jednak opublikował na Instagramie nagranie, na którym internauci mogli lepiej przyjrzeć się jego ukochanej. Para postawiła na wspólny odpoczynek i zabawy na świeżym powietrzu.

W przeciwieństwie do swojej byłej żony Marcin Hakiel zdecydował się nie upubliczniać swojego nowego związku w mediach społecznościowych. Tancerz postanowił nie ukrywać się z faktem, że u jego boku pojawiła się inna kobieta, jednak najintymniejsze chwile chciał zachować tylko dla siebie i partnerki.

Ostatnio jednak doszło do przełomu — mężczyzna opublikował na Instagramie nagranie z zimowych zabaw na śniegu z ukochaną. Spostrzegawczy fani dopatrzyli się, że tym razem wizerunek drugiej połówki Hakiela był lepiej widoczny. 

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Czy Marcin Hakiel odnalazł szczęście w miłości? U jego boku pojawiła się tajemnicza blondynka

Nie da się ukryć, że Marcin Hakiel ma za sobą wyjątkowo burzliwy okres. W ubiegłym roku po 17 latach związku rozstał się ze swoją żoną — Katarzyną Cichopek. Owocem ich związku była dwójka dzieci. Dziś byli małżonkowie dzielą opiekę nad córką i synem. Ich rozwój ostatecznie został sfinalizowany podczas pierwszej rozprawy pod koniec sierpnia 2022 roku.

Jednak zarówno aktorka, jak i tancerz nie musieli długo czekać, aby na nowo odnaleźć szczęście w miłości. W życiu mężczyzny pojawiła się tajemnicza blondynka, o której na dzień dzisiejszy nie wiadomo zbyt wiele. 

Sprawdź też: Te zestawy z Pepco za 35 zł są bardzo kobiece i zmysłowe! Idealne na Walentynki

Marcin Hakiel publikuje wspólne nagranie z ukochaną. Fani pod wrażeniem pięknej blondynki 

Informacje o nowym związku Marcina Hakiela po raz pierwszy ujrzały światło dzienne pod koniec sierpnia 2022 roku. Od tego czasu fotografie tancerze u boku tajemniczej blondynki kilka razy pojawiły się na jego Instagramie. Jednak mężczyzna zapewnił, że chce, aby tym razem jego związek był znacznie mniej medialny niż jego małżeństwo z Katarzyną Cichopek. Dlatego też zdecydował się nie ujawniać tożsamości nowej partnerki, a opublikowane z nią zdjęcia dotychczas zdjęcia nie zdradzają za wiele. 

Niedawno doszło jednak do przełomu! Marcin Hakiel z ukochaną postanowili skorzystać z powrotu śnieżnych dni. W pewne wolne od pracy popołudnie wybrali się na spacer do lasu. Tancerz opublikował w swoich mediach społecznościowych relację z tego miłego wyjścia. Wraz z partnerką ulepili bałwana, wygłupiali się razem na śniegu i co ważniejsze — wyglądali na bardzo szczęśliwych i zakochanych.

Marcin Hakiel z ukochanąMarcin Hakiel z ukochaną Instagram.com / @marcinhakiel

Co więcej, tym razem internauci mogli lepiej przyjrzeć się kobiecie, która pojawiła się u boku Hakiela. Tego dnia jego ukochana ubrała na siebie biały płaszcz, który skomponowała z luźnym golfem i garniturowymi spodniami. Dodatki w postaci białej, wełnianej czapki i okularów przeciwsłonecznych miały najwyraźniej zakryć twarz tajemniczej blondynki. Jednak na próżno! Użytkownicy Instagrama dostrzegli pod nimi przepiękną i uśmiechniętą kobietę. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek przerwała milczenie! Mówi o Hakielu i dzieciach
Więcej o: