14-latek wyszedł na scenę "Mam Talent" i zaczął płakać. Po chwili wszyscy zaniemówili

Darius Mabda ma 14 lat, a już może pochwalić się sporym gronem fanów. Amerykański "Mam talent" to bowiem nie pierwszy talent show, w którym postanowił wziąć udział. Chłopiec nie krył jednak wzruszenia i zdenerwowania, wychodząc na scenę.

Darius Mabda pochodzi z Rumunii i właśnie tam po raz pierwszy 14-latek pokazał swoje taneczne umiejętności, zgłaszając się do programu "Mam talent". Podczas castingu zachwycił jurorów i otrzymał złoty przycisk. Widzowie również byli pod wrażeniem, co ostatecznie zapewniło Dariusowi zwycięstwo. Chłopiec przyznaje, że jest teraz rozpoznawalny w Rumunii, ale chciałby też podbić Amerykę. Teraz z pewnością będzie miał okazję, gdyż został zaproszony do specjalnej edycji amerykańskiego show. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

Młody tancerz w "Mam talent" zachwycił publiczność. Nie krył wzruszenia

14-latek przyznał, że zaczął tańczyć, gdy zobaczył występy uczestników AGT (America's Got Talent). Darius nie ukrywał zatem wzruszenia, gdy w końcu udało mu się stanąć na scenie show. Zanim jeszcze zdążył coś powiedzieć, chłopiec popłakał się przed jurorami. Jego marzeniem było znalezienie się na "największej scenie na świecie". Jurorzy okazali wsparcie Dariusowi, a ten po chwili zaprezentował układ taneczny do piosenki Shawna Mendesa "In My Blood". 

Wszyscy zaniemówili. Byli pod wrażeniem umiejętności 14-latka. Od publiczności chłopiec otrzymał owacje na stojąco, zaś Klum przyznała, że "nie dziwi się, że wygrał u siebie w kraju". Howie Mandel dodał, że Darius "pokazał jeden z większych talentów na świecie". - Byłeś zdenerwowany i gdy zacząłeś występ,  pomyślałem, że już taki gdzieś widziałem, a wtedy wszystko się zmieniło (...) przyjechałeś tu specjalnie dla nas i konkurujesz z najlepszymi. Teraz po tym występie myślę, że dałeś sobie szansę na awans. - podsumował Simon.

W komentarzach pod filmikiem zawrzało. Internauci są oczarowani

Pod występem chłopca umieszczonym na oficjalnym profilu programu, internauci nie szczędzili komplementów 14-latkowi:

Fakt, że ten dzieciak ma 14 lat, jest niesamowity! Rywalizuje z ludźmi, którzy robią swoje talenty znacznie dłużej, ale jego umiejętności są nierealne. Nawet jeśli tego nie wygra, zajdzie w życiu niewiarygodnie daleko!
To jeden z najlepszych występów tanecznych, jakie kiedykolwiek widziałem w telewizji. Jest całkiem jasne, dlaczego Darius wygrał program w swoim kraju i jestem bardzo szczęśliwy, że przyjechał do AGT, aby więcej ludzi mogło to zobaczyć.
Stanie na takiej scenie jest przytłaczające. On już wygrał i oglądałem wszystkie opublikowane występy. Ten młody człowiek to geniusz.
Darius zdecydowanie jesteś gwiazdą! Niezależnie od tego, czy jesteś w finale, czy nie, czeka cię świetlana przyszłość!
 
Więcej o: