Twierdzi, że zobaczyła zmarłego męża w nowej reklamie restauracji. Mężczyzna nie żyje od 9 lat

Pewna kobieta zobaczyła swojego męża w reklamie na Facebooku. Materiał został udostępniony przez indyjską restaurację, do której często chodził. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że mężczyzna nie żyje od 9 lat. Wdowa postanowiła skomentować filmik reklamowy i wywołała tym niemałe poruszenie.

Lucy Watson od 9 lat jest wdową. Jakiś czas temu, gdy przeglądała media społecznościowe, zauważyła filmik promocyjny jednej z lokalnych restauracji. Zobaczyła na nim nieżyjącego już męża, który w towarzystwie syna spożywał posiłek. Kobieta postanowiła od razu skomentować materiał na Facebooku.

Zobacz wideo Zupa lasagne - sposób na pyszny i zaskakujący obiad

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobaczyła zmarłego męża na nowym filmie promocyjnym restauracji. Syn mężczyzny jest jednak innego zdania

Lucy Watson uważa, że na nowym filmie promocyjnym jednej z pobliskich restauracji wykorzystano wizerunek jej męża. Jest przekonana, że na materiale doskonale widać, jak mężczyzna delektuje się obiadem w towarzystwie swojego syna Alexa. Kobieta od razu skomentowała post:

Ile lat ma nagranie? Mój zmarły mąż i jego syn są na pierwszym ujęciu, a on zmarł w 2014 roku.

Restauracja odpowiedziała na niego, pisząc, że materiał został nagrany w zeszłym tygodniu. Lucy jednak nie przyjmuje tego do wiadomości. Obejrzała nagranie ponad trzydzieści razy i ma pewność, że widać na nim nie tylko jej męża, lecz także jego syna Alexa. Mężczyzna jednak nie podziela zdania kobiety. Syn zmarłego twierdzi, że nigdy nie był z ojcem w tej restauracji, więc nie ma szans na to, by zostali tam razem uwiecznienie na nagraniu. Do całej sytuacji postanowiła się także odnieść indyjska knajpa, która udostępniła post. Materiał zyskał bowiem sporą popularność.

Materiał promocyjny stał się niezwykle popularny. Jak restauracja zareagowała na zarzuty Lucy? 

Lucy Watson nie tylko skomentowała post restauracji, lecz także udzieliła wywiadu Daily Mail. Przez to cała sytuacja zaczęła się cieszyć niemałą popularnością. Materiał udostępniony przez restaurację ma już ponad tysiąc komentarzy i 122 udostępnienia. Użytkownicy Facebooka nie ukrywali, że chcieliby poznać prawdę na temat tego wydarzenia. Manager restauracji postanowił więc się szczegółowo do niej odnieść:

Nagrałem film promocyjny, aby przedstawić nowe drewniane stoły i odnowione wnętrza. Renowacja została zakończona na początku stycznia 2023 r., a film promocyjny podkreśla te zmiany. Wszystkie materiały użyte w filmie zostały nagrane 9 stycznia 2023 r. Przed styczniem 2023 r. wszystkie nasze stoły były przykryte białymi i czerwonymi obrusami. 

Restauracja, internauci oraz syn zmarłego mężczyzny uważają, że sprawa została wyjaśniona. Rozstrzygnięcie to nadal jednak nie zadowala Lucy, która wciąż pozostaje przy swoim.

Więcej o: