Rozpoznasz wiek po nogach? "Sprawiają, że wyglądam młodziej"

Niektóre kobiety uważają, że nogi są jedną z najpiękniejszych części ich ciał. Lubią je odsłaniać i eksponować. Podobnie jest Adrianne, Vicky oraz Carole, które są dumne ze swoich nóg. Dzięki nim dostają wiele komplementów, a ludzie myślą, że są o wiele młodsze.

The Sun przeprowadziło wywiad z trzema kobietami, które uważają, że nogi są ich ogromnym atutem. Okazuje się, że wiele osób błędnie szacuje ich wiek, gdy patrzą na tę część ciała. W rozmowie przyznały, że świetnie się z tym czują i mają ochotę jeszcze bardziej eksponować nogi, które zdecydowanie nie zdradzają ich prawdziwego wieku.

Zobacz wideo Brie Larson zaprezentowała trening na silne i smukłe nogi

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Carole Railton ma 72 lata. Przez całe życie ludzie mówili jej, że ma świetnie nogi

Carole Railton od zawsze lubiła eksponować swoje długie nogi. Jest wysoka i już jako nastolatka dostawała mnóstwo komplementów na ich temat. Nawet teraz, mając 72 lata, często nosi spódniczki. Kobieta zawsze prowadziła aktywny tryb życia i uważa, że to również dzięki temu jej nogi tak dobrze się prezentują. 

Kasia Cichopek w kolorowym płaszczu Katarzyna Cichopek uwielbia te płaszcze! Podobne na wyprzedaży Mohito i Reserved

Lubię myśleć, że moje nogi sprawiają, że wyglądam młodziej niż na moje lata. Nawet ja patrzę na nie i myślę, że trudno uwierzyć, że mam siedemdziesiątkę.

Ludzie myślą, że jest 10 lat młodsza. Vicky Borman uwielbia eksponować nogi w spódniczkach i obcisłych dżinsach

Vicky Borman, gdy była młodsza, uważała, że jej nogi są zbyt muskularne. Jako nastolatka dobrze wiedziała, że modne wówczas były szczupłe i długie nogi, co wprawiało ją w kompleksy. Przyznaje jednak, że zawsze ludzie je komplementowali, a im była starsza, tym bardziej doceniała to, jak wyglądają. Teraz jest z nich dumna, a ludzie błędnie szacują, że ma 10 lat mniej niż w rzeczywistości. 

Ludzie zawsze myślą, że jestem młodsza. Pamiętam, jak wyszłam ze znajomymi na moje urodziny, gdy kończyła 40 lat. Obcym ludziom mówiłam, że to moje 30. urodziny. Nikt tego nie kwestionował. Myślę, że to zasługa moich nóg.

Niewygodne i za ciasne buty Jak rozciągnąć buty? Włóż do środka i zostaw na noc

Adrianne Carter miała wiele kompleksów. Uważa, że nogi odwracają od nich uwagę

Adrianne Carter w młodości chowała nogi pod ubraniami, bo uważała, że nie wyglądają dobrze. Doceniła je, gdy zaczęła przybierać na wadze, a jej nogi mimo wszystko nadal świetnie się prezentowały. Postanowiła więc bardziej eksponować nogi, by odwrócić uwagę od dodatkowych kilogramów. Adrianne uważa, że to zasługa genów, ponieważ jej mama również ma nogi, które świetnie się prezentują

To z powodu moich nóg ludzie często zakładają, że jestem młodsza niż w rzeczywistości.
Więcej o: