Była bohaterką erotycznego skandalu. Paris Hilton po latach wyznała prawdę o słynnej sekstaśmie

Paris Hilton kojarzona jest ze skandalami. Wizerunek niepokornej i zwariowanej dziewczyny przykleił się do niej na wiele lat. Dziś celebrytka zajęła się biznesem. Po latach wyznała prawdę o trudnym dzieciństwie.

Fotoreporterzy śledzili każdy jej krok, a sama Paris Hilton wydawała się zadowolona z takiego obrotu spraw. Kochała brylować w mediach. Chciała, aby było o niej głośno. Dziś zmieniła swój wizerunek. Chętnie udziela się charytatywnie i niedawno została mamą.

Zobacz wideo Co najbardziej wkurzało Wersow w pracy kelnerki?

Od lat kojarzona ze skandalami. Jej sekstaśma wyciekła do mediów

Paris Hilton urodziła się w 1981 roku w Nowym Jorku. Karierę zaczynała jako modelka na imprezach dobroczynnych. Mając 19 lat, podpisała umowę z agencją należącą do Donalda Trumpa. Brała udział w kampaniach największych projektantów jak Tommy Hilfiger, Marc Bouwer czy Catherine Malandrino. Podjęła również karierę aktorską. Zagrała w produkcjach takich jak "Dom woskowych ciał" czy "Supernatural". W 2006 roku wydała debiutancki album pod tytułem "Paris".

 

Kojarzona z hucznych imprez i wystawnych przyjęć. Prawnuczka znanego milionera i dziedziczka hotelowej fortuny zasłynęła w mediach, dzięki wielu skandalom. Lubiła być w centrum uwagi, a przed kamerą czuła się jak ryba w wodzie. W 2003 roku o aferze dotyczącej sekstaśmy z udziałem Paris Hilton huczały media na całym świecie. Po latach przyznała, że stosunek odbył się bez jej zgody. Nie chciała, aby nagranie wyszło na jaw, lecz Rick Salomon, jej ówczesny partner, bardzo nalegał na jego upublicznienie. Paris zgodziła się, ponieważ nie chciała go rozczarować. 

 Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Od skandalistki do bizneswoman. Paris Hilton szczerze o swoim dzieciństwie

Dziś Paris Hilton zmieniła wizerunek. Z ekstrawaganckiej dziewczyny, jaką poznaliśmy wiele lat temu, zamieniła się w bizneswoman. Realizuje się w rodzinnym biznesie hotelarskim

Po wielu latach celebrytka wyznała prawdę o swojej przeszłości. Opowiedziała o trudnym czasie w jej życiu, kiedy trafiła do ośrodka wychowawczego. – Duszono mnie, uderzano w twarz, podglądano pod prysznicem i pozbawiano snu. Obrzucano wulgarnymi wyzwiskami i zmuszano do przyjmowania leków bez diagnozy. W jednym z zakładów w Utah zostałam zamknięta w izolatce, której ściany były pokryte śladami zadrapań i plamami krwi.

Paris związana jest z biznesmenem Carterem Reumem. Niedawno Hilton ogłosiła na Instagramie, że została mamą.

 
Więcej o: