Zakrywa pośladki, gdy wychodzi z domu. "Pozwólcie mi żyć". Internauci reagują: świat musi to zobaczyć

Młoda kobieta ze Stanów Zjednoczonych ujawniła, że w miejscach publicznych musi stale zakrywać pupę, ponieważ jest tak duża. Jej ostatni filmik na platformie TikTok stał się celem krytyki i żartów ze strony internautów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Z dość niepozornej aplikacji, używanej głównie do synchronizacji ruchu ust w czasach Musical.ly, TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Służy do udostępniania wideo i pozwala użytkownikom tworzyć oraz udostępniać krótkie filmy na dowolny temat. Rozrywka i taniec nadal są najpopularniejszymi rodzajami materiałów na TikTok. Można tam również znaleźć wiele treści edukacyjnych, obejmujących różne tematy: od zdrowia po inwestowanie. Dużą popularnością cieszą się także profile osób, które dzielą się w sieci różnymi sytuacjami oraz historiami ze swojego życia. Podobnie było w przypadku pewnej amerykanki.

Zobacz wideo Dziwne historie Don Kasjo po pijaku. "Kiedyś robiłem straszne głupoty"

Allison cierpi z powodu swojego wyglądu. Wszystko przez rozmiar pośladków

Niedawno na platformie TikTok pewna młoda kobieta o imieniu Allison i funkcjonująca w sieci pod pseudonimem @scalawagbanger2.0, wyjaśniła, dlaczego musi stale zakrywać swoje pośladki. W krótkim klipie widać Allison ubraną w dżinsy i dopasowane body. 26-latka napisała w opisie do nagrania:

Przygotowując się do dnia z samodzielnym zwiedzaniem.

Następnie dziewczyna dodaje.

Pamiętam, żeby zakryć swoje pośladki.

W następnych sekundach nagrania amerykanka zakłada długi kardigan, tak, aby zakryć, odstające pośladki. Wideo szybko stało się popularne. Zebrało ponad 1,5 milionami wyświetleń i ponad 163 tysiąca polubień.

Dziewczyna z powodu swojej sylwetki jest obiektem żartów oraz komentarzy

Wyróżniający się wygląd często jest powodem różnych opinii ze strony społeczeństwa. Wiele osób, szczególnie w internecie, pozwala sobie na komentarze i oceny, które nie zawsze są przychylne. 26-latka pod swoimi filmami musi mierzyć się nie tylko z hejtem, ale również żartami.

To jedyna rzecz, która ci się udała, niestety.
Spodnie stwarzają pozory, ale tak naprawdę ich nie ma.

Pojawiły się również słowa wsparcia.

Wszyscy ci niepewni mężczyźni w twoich komentarzach...
Jesteście źli i po co.
Nigdy tego nie ukrywaj, dziewczyno. Świat musi to zobaczyć.
Więcej o: