Ma biust w rozmiarze 85I. "Nikt nie wie, jak to jest naprawdę. To ciągła walka"

Z dużym biustem wiąże się wiele różnych niedogodności. To nie tylko problemy z bólem, lecz także m.in. z doborem ubrań. Jedna z użytkowniczek TikToka wyznała, że jej rozmiar stanika to 85I. Pokazała, jak reaguje, gdy dziewczyny z mniejszym biustem narzekają, że jest zbyt duży.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Po urodzeniu dziecka napisała erotyk. "Straciłam radość życia"

TikTok jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam krótkimi filmikami, w których poruszają przeróżne tematy. Znajdziemy tam nie tylko popularne (szczególnie wśród nastoletnich użytkowników) układy taneczne, lecz także trendy, makijaże czy domowe triki. Dużą popularnością cieszą się także profil, na których znaleźć można wiele historii z życia wziętych.

Ma biust w rozmiarze 85I. Odniosła się do narzekań dziewczyn z mniejszym biustem. Internautka: Czuję dokładnie to samo

Użytkowniczka TikToka o imieniu Nicole, które na swoim profilu dzieli się różnymi nagraniami ze swojego życia, w jednym ze swoich filmików postanowiła odnieść się do swojego dużego biustu. Opublikowała nagranie, na którym wstawiła cytat: "Chcę mieć płaską klatkę piersiową, nic nie wygląda ładnie, nienawidzę mieć dużego biustu", a następnie odniosła się do niego robiąc wymowną minę i dodając: "Ja z rozmiarem 38I" (europejski rozmiar 85I - przyp. red.). W tle słychać natomiast piosenkę Anastacii "To Be Left Outside Alone", w tym takie słowa, jak: "I zastanawiam się, czy wiesz, jak to naprawdę jest". 

Pod postem pojawiły się komentarze od kobiet, a także młodych dziewczyn, które doskonale rozumieją, co czuje Nicole:

Noszę rozmiar DD, a mam tylko 14 lat. Już nie chcę, żeby rosły
Nikt nie wie, jak to jest naprawdę. To ciągła walka
Czuję dokładnie to samo nosząc miseczkę F
A ja mam miseczkę H
Mam rozmiar dd i chodzę do gimnazjum. Więcej nie potrzebuję

- czytamy.

Źródło: thesun.co.uk

Więcej o: