Jak przyciągnąć pieniądze? Noś to zawsze przy sobie

Wielu z nas chciałoby zapomnieć o problemach finansowych. Okazuje się, że starsze pokolenia miały na to sprawdzone sposoby. Wykorzystanie popularnych ziół może sprawić, że bogactwo w mig zapuka do naszych drzwi. Czy znasz te metody?

Choć często mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają, ale wielu z nas po cichu marzy, by z czasem osiągnąć bogactwo. Niektórzy liczą na łut szczęścia, podczas gdy inni starają się je zdobyć ciężką pracą. Mało kto wie, że starsze pokolenia miały na to swoje sposoby. Dziś podobne przesądy mało komu przyszłyby do głowy, jednak według niektórych babć wystarczyła popularna przyprawa z kuchni, która przynosi szczęście i ma specjalną moc przyciągania. Do zabawy i poniższych opisów należy podchodzić z dystansem i przymrużeniem oka. Pamiętaj, że mimo przesądów codzienna praca jest bardzo ważna.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Pieniądze szczęścia nie dają. A może jednak...? Rozmawiamy z dr. Tomaszem Stawiszyńskim

Jak przyciągnąć pieniądze? Włóż do torebki popularną przyprawę z kuchni

Dawniej wierzono, że moc przyciągania pieniędzy do portfela mają goździki. Przyprawa kiedyś uchodziła za magiczną i służyła do przeprowadzania różnych specjalnych rytuałów. Dziś można ją znaleźć w większości sklepów. Często kojarzy się ze świętami — ma przyjemny zapach, ale oprócz tego może sprawić, że jakiś czas po włożeniu jej do torebki lub portfela zaleje nas rzeka pieniędzy. Inną metodą jest przygotowanie kadzidła. Uwalnianie zapachu w pomieszczeniu podczas medytacji również może mieć ogromną moc przyciągania.

Co jeszcze może przyciągnąć do nas szczęście i pieniądze? Wykorzystaj popularne zioła i kwiaty

Niektórzy wierzą, że oprócz goździków pieniądze można przyciągnąć innymi ziołami, przyprawami i kwiatami. Czy znasz te sposoby?

  1. Bazylia — Jeśli prowadzisz własny biznes, warto umieścić ją przy wejściu lub w pobliżu kasy. Sposób ma pomóc w zdobyciu nowych klientów i przyciągnięciu pieniędzy. Sprawdzi się również listek bazylii noszony w portfelu.
  2. Cynamon — Wypełnienie domu zapachem cynamonu może sprawić, że pomieszczenia przyciągną dostatek i pieniądze.
  3. Jaśmin — Kwiaty również przyciągają pieniądze i bogactwo. Można je spalać lub nakładać na ubrania.
Więcej o: