40-letnia Anne Hathaway pokazała zdjęcie z łóżka, bez makijażu. Fani zachwyceni: "Wcale się nie starzejesz"

40-letnia Anne Hathaway opublikowała zdjęcie z łóżka, na którym pokazała się bez makijażu. Pod zdjęciem wylała się fala komentarzy od fanów zachwyconych jej urodą.

Anne Hathaway z pewnością należy do grona najpopularniejszych hollywoodzkich aktorek ostatnich lat. Gwiazda popularność zyskała ponad dwie dekady temu dzięki roli w filmie  Pamiętnik Księżniczki. Wystąpiła także m.in. w filmach Diabeł ubiera się u Prady czy Les Miserables: Nędznicy. Ten ostatni przyniósł jej nawet Oscara za najlepszą kobiecą rolę drugoplanową. Anne mimo ogromnej popularności nie pojawia się często na ściankach. Każde jej wyjście jest więc traktowane jako wielkie wydarzenie.

 

W środę Anne Hathaway pojawiła się wraz z mężem na pokazie Valentino

40-letnia aktorka Anne Hathaway i jej mąż Adam Shulman pojawili się we środę na paryskim pokazie Valentino. Anne Hathaway wyglądała olśniewająco w ekstrawaganckiej stylizacji z motywem pantery. Aktorka do wysadzanej cyrkoniami mini dobrała rajstopowe kozaki z bliźniaczym printem. Outfit dopełniła kopertówką oraz delikatną, srebrną biżuterią. Urodę podkreśliła minimalistycznym makijażem.

 

Odmładzające kolory dla kobiet po 60-tceMłodzieńczy blask dla każdej 60-tki! Kolory, które rozjaśnią twarz i odejmą lat

Kilka dni temu aktorka opublikowała naturalne zdjęcie z łóżka

Anne Hathaway to gwiazda, która w każdym wydaniu olśniewa urodą. Nie zaskoczyło więc nas, że bez makijażu również wygląda zniewalająco. Aktorka kilka dni temu opublikowała zdjęcie z łóżka, na którym widzimy ją w naturalnym wydaniu- bez makijażu.

 

Pod opublikowanym przez aktorkę zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy

Fani byli zachwyceni naturalną odsłoną Anne. Pod zdjęciem pojawiły się setki komentarzy:

Ty się w ogóle nie starzejesz.
Wyglądasz pięknie!
Dlaczego wyglądasz tak młodo?
Jak ty to robisz?
Wyglądasz zjawiskowo
Wcale się nie starzejesz

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: