Chcesz mieć najmodniejsze paznokcie w 2023? Te 3 trendy będą hitem tego roku!

Jeśli szukasz inspiracji na najmodniejsze paznokcie w 2023, roku trafiłaś w dobre miejsce. Prezentujemy top 3 trendy, które będą hitem w tym roku.

Rok 2023 to przede wszystkim minimalizm i estetyka clean. Wracamy do klasycznych kolorów. Niektóre trendy to znane klasyki w nowym, zaskakującym  wydaniu.

Klasyczny french manicure w nowym, jeszcze bardziej minimalistycznym wydaniu opanuje 2023 rok

Klasyczny french to manicure, który na każdym wygląda doskonale. Ta minimalistyczna stylizacja pasuje do każdej stylizacji i na każdą okazję. Nie dziwi nas więc fakt, że french nie wychodzi z mody już od wielu lat. W zeszłym roku królował kolorowy french. W 2023 najmodniejszy będzie jednak mico french. W tym trendzie końcówka będzie jeszcze cieńsza niemalże niewidoczna.

 

Clean Girl Aesthetic to nowy beauty trend, który w 2023 roku przenosi się na paznokcie

Clean Girl Aesthetic to nowy trend beauty, który został zainspirowany Hailey Bieber. Skupia się on na naturalności, minimalizmie i blasku. W 2022 królował clean girl make-up, w 2023 robimy clean girl manicure. W trendzie tym dominują naturalne kolory nude z lekkim połyskiem. Kształt paznokcia również jest dość naturalny, stawiamy na zaokrąglenie i rezygnujemy z ostrzejszego ścięcia.

 

Glazed Donut Nails to trend z 2022, który w tym roku pojawia się w nowym wydaniu

Glazed Donut Nails czy dosłownie efekt lukrowanego pączka na paznokciach. Jest to trend wypromowany również przez Hailey Bieber. Delikatne mleczne  w kolorze przejrzystego białego lukru, o wyjątkowej niemalże lustrzanej, perłowej tafli to hit, któremu ciężko się oprzeć. W 2022 roku Glazed Donut Nails wybieraliśmy w odcieniach nude, w tym roku stawiamy na mocniejsze kolory. Nie rezygnujemy jednak z połysku i perłowej tafli. 

 

Myślicie, że ten trend utrzyma się z nami przez wiele lat jak french manicure?

Zobacz też: Ogromna wyprzedaż kurtek w Reserved! 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: