Takie marynarki nosi Grażyna Torbicka. Elegancja w najlepszym wydaniu. Będą bardzo modne wiosną

Jest utalentowaną dziennikarką, znawczynią kina, ale i ikoną modą. Grażyna Torbicka ma swój unikalny styl, który bazuje na klasyce, ale i wybieraniu czegoś z aktualnych trendów. Tak też było podczas ostatniej wyjątkowej okazji. Marynarka, którą założyła, jest bardzo modna.

Kilka dni temu odbył się przegląd filmów z okazji 80. urodzin Allana Starskiego, słynnego polskiego scenografa. W 1993 roku został uhonorowany nawet Oscarem za scenografię do filmu "Lista Shindlera" w reżyserii Stevena Spielberga. Wydarzenie poprowadziła Grażyna Torbicka, dziennikarka od lat związana ze światem filmowym. Błyskotliwie prowadziła rozmowy z gwiazdami, ale sama również błyszczała. Jak zawsze ujmująca i merytoryczna dziennikarka wybrała stylizację, w której główne skrzypce gra tweedowa marynarka

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Tweed powraca do łask. Takie marynarki są teraz modne

Grażyna Torbicka postawiła na marynarkę, która nie tak dawno uchodziła za relikt przeszłości. Tweedowe dłuższe marynarki były popularne w latach 90, ale później na długo przestały być modne. Ich pomysłodawczynią jest sama Coco Chanel, choć ta raczej nie eksperymentowała z kolorem. W jej kolekcjach królowała biel, czerń i beż. Tweedowe marynarki niedawno znowu powróciły do łask. Nosimy je zarówno solo, jak i w zestawie ze spódnicą. Wyglądają szykownie i modnie.

Zobacz też: najgorętsze modowe trendy na Avanti24.pl

Dziennikarka dobrze czuje się w marynarkach i garniturach. To sposób na stylizację doskonałą

Grażyna Torbicka postawiła na czerwoną marynarkę, z dużymi ozdobnymi guzikami. Jest to model dopasowany, nieco dłuższy. Czerwień doskonale podkreśla urodę dziennikarki, gdyż blondynkom w czerwieni jest zdecydowanie do twarzy. Do tego dobrała klasyczne czarne spodnie i botki z modnym spiczastym czubkiem. Ten model również jest bardzo modny. 

 

Dziennikarka często stawia na różnego rodzaju marynarki, które łączy zarówno z eleganckimi spodniami, jak i bardziej codziennymi. 

 

Wielokrotnie mogliśmy ją też podziwiać w idealnie skrojonych garniturach. Czasami jest to klasyczna czerń, a czasami nieco odważniejszy wzór. 

 
Więcej o: