Te znaki zodiaku dożyją sędziwego wieku. Długie życie jest im zapisane w gwiazdach

Każdy z nas chciałby żyć jak najdłużej. Astrolodzy twierdzą, że istnieją cztery znaki zodiaku, które mają szansę dożyć sędziwego wieku. Czy należysz do tego grona?

Astrolodzy uważają, że od gwiazd zależy wiele rzeczy w naszym życiu: bogactwo, miłość, ale również długość życia. Ich zdaniem największe szanse na dotrwanie późnej starości mają cztery znaki zodiaku. Oczywiście do takich założeń warto podchodzić z dystansem i przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Magia lat 90-tych, czyli wspomnienia powracają w literaturze [Popkultura]

Rak. Widzi tylko sercem

To czuły znak zodiaku, który na większość spraw patrzy sercem. Jest dobry i kochający. Ceni rodzinę i bliskich. Chętnie pomaga innym i angażuje się w rozwiązywanie konfliktów. Kwestie zdrowotne są dla niego bardzo ważne. Dba o zdrowy sen i odpowiednią ilość odpoczynku. Wyrozumiały, ale bywa zamknięty w sobie, przez co często z własnymi problemami mierzy się w samotności.

Byk. Stabilny i nieufny

Byki to systematyczne znaki zodiaku, które nie działają pochopnie. Są cierpliwe i wytrzymałe, dążą do celu powoli. Bywają nieufne w stosunku do innych i chronią swoją prywatność. W relacjach z innymi są spokojne, jednak gdy ktoś przekroczy granicę, potrafią się odegrać. Nie są spontaniczne, co może uchronić je przed wypadkami i ryzykownymi przedsięwzięciami.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Waga. Charyzmatyczna i towarzyska

Waga bywa kapryśna. Jej nastrój może zmieniać się kilkukrotnie w ciągu dnia. Lubi marudzić, lecz nigdy nie chce nikogo urazić. Jest ekspresyjna i nie ukrywa emocji. Bywa, że nieco ubarwia rzeczywistość. Jest praktyczna i ma umiejętność dostosowywania się do otoczenia. Szuka sposobów, aby pójść na skróty. Unika kłótni, ryzyka i niepotrzebnego stresu, który może uchronić ją przed kłopotami zdrowotnymi. 

Koziorożec. Dobroduszny i lojalny

Jest miły i uprzejmy. Nie przepada za tłumem. Zdecydowanie bardziej woli kameralne spotkania w mniejszym gronie. Stawia na niezależność i nie przeszkadza mu samotność. Kieruje się rozumem. Prowadzi aktywny tryb życia i stara zdrowo się odżywiać. Ciężko pracuje, aby osiągnąć sukces. Nie potrafi odpoczywać. Zawsze jest gotowy do działania.

Więcej o: