Niedawno urodziła, teraz pokazuje prawdę o połogu. Fanki nie kryją wdzięczności. "Dziękuję, że jesteś"

Chrissy Teigen niedawno urodziła trzecie dziecko. W styczniu na świat przyszła córka modelki i piosenkarza, Johna Legenda. Dwa tygodnie po porodzie Teigen opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym dokładnie widać, z czym mierzą się kobiety w połogu.

W drugim tygodniu stycznia Chrissy Teigen i John Legend przywitali na świecie trzecie dziecko, córkę, której nadali imię Esti Maxine. Modelka musiała poddać się leczeniu in vitro, o którym otwarcie mówiła na swoim profilu na Instagramie i w mediach. Celebrytka słynie z ogromnej szczerości, którą doceniają jej fani i miliony osób obserwujących jej profil. Tym razem Teigen opublikowała zdjęcie, na którym pokazała, jak wygląda rzeczywistość w połogu.

Zobacz wideo Jak zmienia się organizm kobiety po porodzie?

Więcej podobnych ciekawostek o gwiazdach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Niedawno urodziła swoje trzecie dziecko. Szczerze opowiada o rzeczywistości po porodzie

W styczniu Teigen i Legend przywitali na świecie trzecie dziecko. Celebrytka radosną nowiną podzieliła się z fanami za pośrednictwem profilu na Instagramie.

Ona tu jest! Esti Maxine Stephens. Dom tętni życiem, a nasza rodzina nie mogłaby być szczęśliwsza. Tatuś roni co noc łzy radości, widząc pełnych miłości Lunę i Milesa, a ja dowiaduję się, że po cesarskim cięciu nadal potrzebujesz pieluch!?

– napisała w opisie pod zdjęciem. Fani i fanki gratulowali modelce i doceniali jej szczerość. Na fotografii widać 6-letnią Lunę i 4-letniego Milesa przytulających młodszą siostrę. Bezpośredniość żony Johna Legenda wybrzmiewa jednak nie tylko pod tym zdjęciem.

 
 

Ginekolożka powiedziała, o co proszą mężczyźni po porodzie. 'Jeśli mój mąż tak powie, wezmę rozwód'O co proszą mężczyźni po porodzie? Ginekolożka ujawnia

Pokazuje prawdę o połogu. Fanki są jej wdzięczne za normalizowanie

Kilka dni temu na profilu Chrissy Teigen pojawił się kolejny post. Tym razem celebrytka zapozowała w wyjściowej sukience, z kapeluszem na głowie, narzuconym na ramiona swetrze i butach na niewielkim obcasie. Pojawił się jednak pewien problem, z którym zmagają się kobiety po porodzie. Na sukni pojawiły się bowiem plamy w okolicach biustu i krocza.

W drodze na bandażowanie obu moich ran

– napisała celebrytka w opisie zdjęcia. Niektórzy komentujący wyrażali swoje zniesmaczenie, ale większość doceniła szczerość modelki. Szczególnie że takie sytuacje zdarzają się każdej kobiecie w połogu.

Plamy z mleka nadają temu dodatkową warstwę autentyczności.
Uwielbiam to, że normalizujesz wszystko, co się dzieje w pierwszych tygodniach po porodzie.
To coś, co musiałam ukrywać w zaciszu własnego domu. A ty dzielisz się tym ze światem. Jesteś niesamowita!
Rzeczywistość po porodzie. Gratuluję i dziękuję, że jesteś taka prawdziwa, w imieniu wszystkich młodych kobiet tutaj!
Tak się cieszę, że kobiety mają dziś swobodę do przyznawania, a nie ukrywania takich rzeczy.
 

Kora DukeMa 39 lat i ósemkę dzieci. "Ta kobieta jest dziełem sztuki"

Więcej o: