Salma Hayek pokazała ciało w prześwitującej kreacji. Fani w szoku: "Ona ma 56 lat?!"

Salma Hayek pojawiła się na czerwonym dywanie w kreacji, która wprawiła w osłupienie fanki oraz fanów. Prześwitująca sukienka z siateczki odsłoniła ciało 56-letniej aktorki. - "Starzeje się jak dobre wino", "Wyglądasz, jakby Bóg stworzył cię dla siebie i umieścił cię tutaj, żeby mógł mówić: zobacz, co mogę zrobić" - komentują.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Ekspertka od żywienia i trenerka dosadnie o tym, co nas tuczy. "To nie pieczywo i ziemniaki"

Salma Hayek jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych aktorek na świecie. Rozpoznawalność oraz sympatię widzów zyskała m.in. rolami w takich filmach, jak "Od zmierzchu do świtu" czy "Frida", za którą otrzymała m.in. nominację do Oscara czy Złotego Globa. Salma Hayek słynie nie tylko ze swojego talentu aktorskiego, lecz także urody. Już w latach 90., gdy pojawiała się na czerwonym dywanie, budziła zachwyt i od tamtej pory uchodzi za jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie. Na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 22,5 mln osób, Salma Hayek chętnie dzieli się zdjęciami z różnych momentów swojego życia.

Salma Hayek pokazała ciało w odważnej kreacji. "Starzeje się jak dobre wino"

Salma Hayek udostępniła na swoim instagramowym profilu krótkie nagranie z przygotowań oraz premiery filmu "Magic Mike: Ostatni taniec" w Miami. Na tę okazję, wybrała odważną siateczkową kreację z naszytymi motywami kwiatów, spod której widać było bieliznę oraz niesamowicie zgrabne ciało 56-letniej aktorki.

 

Pod postem pojawiły się tysiące komentarzy od internautek oraz internautów. Choć większość z nich była zachwycona, znaleźli się i tacy, którym ten look nie przypadł do gustu:

Jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie!!!
Starzeje się jak dobre wino
Kiepski gust! Mogła zrobić to o wiele lepiej! Ale wiemy, że zrobiła to, żeby pochwalić się swoim niesamowitym ciałem
Wyglądasz, jakby Bóg stworzył cię dla siebie i umieścił cię tutaj, żeby mógł mówić: zobacz, co mogę zrobić
Ona ma 56 lat?!
Jak? Wiecznie piękna
Wygląda jakby szła na plażę
Mam 62 lata i wiem, że wyglądam świetnie, ale nie noszę prześwitujących ubrań publicznie
Zazdrośnicy mówią, że to nie jest ubranie dla niej. Meksykańskiej piękności pasuje wszystko, co założy. Wygląda spektakularnie

- czytamy.

Więcej o: