Juror "Mam Talent" dostrzegł wpadkę podczas występu zwycięzców. Uczestnik: "Show musi trwać"

Podczas tegorocznej edycji "America's Got Talent: All Stars" konkurują ze sobą wyłącznie najlepsi, ale nie oznacza to, że ich występy pozbawione są wpadek. Do niebezpiecznej sytuacji doszło w trakcie performance'u akrobatów z Power Duo. Feralny element show nie umknął uwadze jednego z jurorów. Zadał parze ważne pytanie.

Nieprzewidziane sytuacje w trakcie występów w telewizji zdarzają się nawet najlepszym, co udowodnili uczestnicy obecnej edycji "America's Got Talent: All Stars". Wcześniej dwukrotnie z powodzeniem startowali w konkursach talentów. Tym razem nie uniknęli jednak niebezpiecznej wpadki.

Wytańczyli prawdziwą miłość

Akrobaci tworzący Power Duo współpracują od wielu lat - połączył ich nauczyciel tańca. Początkowo nie mogli dojść do porozumienia, ale im dłużej ćwiczyli, tym bardziej czuli, że jednak są bratnimi duszami. W programie znaleźli nie tylko odbiorców swojej sztuki, ale również miłość. Emocje wzięły górę i już podczas pierwszego występu w telewizji Gervin wyznał uczucia swojej partnerce, Anjanette, z którą latami współdzielił pasję.

 

Nie tylko ten gest, ale przede wszystkim poruszający taniec przekonał jurorów, a jeden z nich, Robin Padilla, nagrodził emocjonalną choreografię złotym przyciskiem, dzięki czemu automatycznie trafili do półfinału. Na tym etapie poradzili sobie równie dobrze, zdobywając ponad połowę głosów publiczności. Ostatecznie zwyciężyli w 5. sezonie filipińskiej edycji "Mam Talent", wygrywając 2 miliony jenów i jednocześnie zapisując się w historii programu - byli wówczas jedynymi uczestnikami rodzimej edycji, którzy nie wygrali śpiewając.

Zobacz też: najgorętsze modowe trendy na Avanti24.pl

To nie był tylko taniec, to była prawdziwa miłość. A dziś miłość zwycięża.

- skomentował finałowy występ juror Vice Ganda. Para nie zatrzymała się po jednym talent show. Wystartowali również w "Asia's Got Talent", gdzie również trafili na podium, zajmując 3. miejsce. W 2023 konkurują z najlepszymi w "America's Got Talent: All Stars". Nie wszystko jednak poszło zgodnie z planem.

Zobacz wideo Sara James: Mam dużo propozycji, ale nie mogę mówić o wszystkim

Podczas wykonywania trudnej figury akrobatycznej doszło do błędu

Na potrzeby amerykańskiego konkursu para przygotowała wzruszający układ choreograficzny do utworu Caluma Scotta i Leony Lewis "You Are The Reason". Publiczność była pod wrażeniem akrobacji w powietrzu, jednak gdy gimnastyczka znalazła się na znacznej wysokości, nie chwyciła pomocniczej liny. Fakt ten nie umknął uwadze zaszokowanych widzów, którzy znacząco westchnęli i jurora Howiego Mandela. Po występie, który mimo drobnego niepowodzenia zakończył się gromkimi brawami, postanowił zapytać parę o nieudany element show.

Bardzo mi się podobała ta kombinacja tańca i akrobacji, ale muszę o coś spytać. Czy tam doszło do jakiegoś błędu, gdy próbowałeś podać jej linę, a ona jej nie złapała?

- zapytał Mandel. - Tak, mieliśmy problemy, ale show musi trwać - skomentowali uczestnicy. Dyskusję przerwała zasiadająca w jury modelka Heidi Klum, której zdaniem błąd nie wpłynął na odbiór występu.

Ty to widziałeś, wszyscy to widzieliśmy, ale to nie ma znaczenia. Przyjemnością jest oglądać dwie zakochane osoby, które tworzą coś tak pięknego.

- powiedziała. Jej zdanie podzielili również widzowie, których głosy liczą się najbardziej. Dzięki ich wsparciu Power Duo awansowali do finału programu. Zwycięzców tegorocznej edycji "AGT: All Stars" poznamy w lutym tego roku.

Więcej o: