Zrobiła sobie "tureckie zęby" i przeżyła koszmar. Na coś takiego nie była gotowa

Piękny uśmiech to marzenie wielu osób. Niektórzy próbują jednak zrealizować je za wszelką cenę. Katie Inglis poleciała do Turcji, by tam założyć specjalne implanty. Niestety nie wszystko poszło po jej myśli i jeszcze trzy miesiące po zabiegu zmagała się z problemami. - To była najgorsza rzecz, na jaką kiedykolwiek się zdecydowałam - wyznała.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Kamil Szymczak o swojej pracy. "Dziewczyny w Stanach są bardzo otwarte"

Zabiegi stomatologiczne wykonywane w tureckich gabinetach biją rekordy popularności. Jednak efekty tamtejszych zabiegów nie zawsze są zadowalające. Przekonała się o tym pewna kobieta, dla której zrobienie "tureckich zębów" stało się źródłem cierpienia.

"Tureckie zęby" Katie Inglis: "Po trzech miesiącach nadal miałam problemy"

Katie Inglis wybrała się do Turcji, by spełnić swoje marzenie o idealnym uśmiechu. Zabieg kosztował ją podobno sześć tys. funtów, jednak nie wszystko poszło po jej myśli. Na swoim profilu na TikToku podzieliła się nagraniem, którym postanowiła ostrzec inne osoby. Okazuje się, że po operacji kobieta była w bardzo kiepskim stanie i leżała w łóżku przez cztery dni. Lekarze spiłowali jej 24 zęby, a resztę poddali leczeniu kanałowemu. Zupełnie się nie spodziewała, że tak długo i boleśnie będzie dochodzić do siebie. Jednak to wcale nie był koniec "przygód". Gdy wróciła już do domu w Wielkiej Brytanii okazało się, że tureccy dentyści zostawili w jej jamie ustnej pozostałości po medycznym sprzęcie. Była zmuszona przejść kolejny zabieg. - Uświadamiaj, ostrzegaj ludzi. Po trzech miesiącach nadal mam problemy - napisała w opisie.

To była najgorsza rzecz, na jaką kiedykolwiek się zdecydowałam

- podsumowała.

Pod filmikami, które opublikowała w sieci na ten temat, pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów:

Nie ma co oszczędzać na tak poważnych zabiegach
Influencerzy powinni być pociągnięci do odpowiedzialności za to, co reklamują, promują i niebezpieczne trendy, które inicjują
Z całym szacunkiem, jest wystarczająco dużo ostrzeżeń, a ludzie nadal je ignorują
Nie mogę uwierzyć, że ludzie to robią 
Czy to naprawdę było warte ryzykowania życia?
Nie mogę zrozumieć, dlaczego ludzie uważają, że to dobry pomysł

- czytamy. 

Więcej o: