"Oszałamiająca" Chloe Ferry zapozowała w skąpej bieliźnie. Fani nie mogą wyjść z podziwu

Chloe Ferry mieszka w Wielkiej Brytanii, a sławę zyskała dzięki udziałowi w licznych reality-show. Choć zrezygnowała z tej ścieżki kariery, ku uciesze fanów wciąż jest aktywna na Instagramie, gdzie regularnie publikuje treści. Jej ostatnie zdjęcie wzbudziło spory zachwyt.

Chloe Ferry doskonale wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Jej konto na Instagramie cieszy się niesłabnącą popularnością, a obserwatorów wciąż przybywa. Gwiazda chętnie dzieli się z nimi niezwykle odważnymi i kobiecymi kadrami. Niedawno opublikowała zdjęcie, które wywołało spore poruszenie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Bielizna, która wykrywa gwałt w czasie rzeczywistym. I powiadamia najbliższych o niebezpieczeństwie

Zasłynęła udziałem w licznych reality-show. Teraz jest influencerką

Chloe Ferry to brytyjska osobowość telewizyjna. Urodziła się 31 sierponia 1995 roku w Newcastle, a popularność zyskała dzięki udziałowi w programie MTV - "Geordie Shore". Choć później niejednokrotnie pojawiała się w licznych reality-show, m.in. dziewiętnastej odsłonie "Big Brothera", obecnie skupia się na karierze influencerki. Regularnie publikuje treści na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 3,8 miliona internautów. 

Chloe Ferry zapozowała w skąpej bieliźnie. "Po prostu WOW"

Chloe Ferry znana jest ze swoich odważnych i niezwykle kobiecych zdjęć oraz stylizacji. Niejednokrotnie pokazywała się w obcisłych kreacjach, kusych strojach kąpielowych i bieliźnie. W mediach społecznościowych publikuje różne treści, jednak głównie są to efekty sesji zdjęciowych, w których bierze udział. Kilka dni temu udostępniła odważne zdjęcie, na którym siedzi na schodach w kusej, koronkowej bieliźnie w brązowym kolorze. Na fotografii widać, że czuje się swobodnie — siedzi uśmiechnięta, zrelaksowana, wyciąga dłoń w kierunku aparatu. Dumnie prezentuje swoje niezwykle kobiece, zgrabne ciało. Zdjęcie polubiło prawie 25 tysięcy osób, a w komentarzach nie brakuje słów zachwytu.

Kocham cię królowo
Po prostu WOW
Oszałamiająca
Jesteś idealna

- komplementowali ją internauci.

Więcej o: