58-letnia modelka runęła na ziemię na pokazie Valentino. Fani w szoku. Złe buty połamały jej kostki?

58-letnia modelka przewróciła się podczas pokazu mody Valentino. Po wstaniu nie była w stanie normalnie iść. Przerażeni fani zmartwili się stanem jej zdrowia

W Paryżu trwa właśnie Fashion Week . Swoją kolekcję zaprezentował m.in. Pierpaolo Piccioli kierujący marką Valentino. Podczas pokazu doszło do przykrego wypadku, w którym 58-letnia modelka Kristen McMenamy upadła na ziemię. Po sieci krąży nagranie, a internauci podejrzewają zwichniętą lub nawet złamaną kostkę.

Na TikToku pojawiło się wideo z pokazu haute couture Valentino, na którym 58-letnia modelka runęła na ziemię

Na krążącym w internecie nagraniu widzimy dokładnie, jak Kristen ma poważne trudności w poruszaniu się w szpilkach. W pewnym momencie traci równowagę i pada na ziemię. Kilkoro gości ruszyło natychmiast z pomocą. Na twarzy supermodelki pojawił się grymas niezadowolenia. Zamaszyście ściągnęła buty ze stóp i kontynuowała spacer po wybiegu. Niestety szło jej jeszcze gorzej niż przed upadkiem. Internauci zauważyli, że stopy modelki były nienaturalnie poskręcane i bali się, że zaraz kolejny raz się przewróci.

W komentarzach fani zaczęli spekulować, co było powodem upadku modelki

Można byłoby przypuszczać, że dyrektor kreatywny marki, Pierpaolo Piccioli kazał jej włożyć niebotyczne obcasy, że buty były za małe lub źle dopasowane. Kobieta miała na sobie jednak klasyczne, czarne szpilki. Jednak jej nogi wykręcały się w dziwny sposób. Internauci zmartwieni stanem zdrowia kobiety zaczęli prędko komentować wideo:

Aż mnie zabolało jak przeszła dalej z tą zwichniętą stopą
Ona kostkę skręciła
Nie była w stanie iść po zdjęciu butów, czy ona ma złamaną nogę?
Coś jest nie tak z jej nogami

Na swoim Instagramie Kristen opublikowała zdjęcie, pod którym winę za upadek wzięła na siebie:

Dziękuję Ci PP i Valentino. Z****łam
 

Kim jest 58-letnia modelka Kristen McMenamy ?

Modelką, która przewróciła się podczas pokazu Valentino, jest 58-letnia Kristen McMenamy, znana ze swojej androgynicznej urody. W czasie kariery, której szczyt przypadł na lata 80. i 90., współpracowała m.in. z Chanel i Versace, a także pozowała przed obiektywami najsłynniejszych fotografów, takich jak Helmut Newton czy Richard Avedon. Ikona wybiegów z lat 90. na swoim Instagramie regularnie prezentuje fantastyczne kolorowe stylizacje i modowe zdjęcia. 

 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz również: Ta bielizna zachwyci każdą kobietę!

Więcej o: