Chcesz mieć włosy jak Jennifer Aniston? Aktorka zdradziła jeden prosty trik na zwiększenie objętości

Jeśli chcesz mieć włosy jak Jennifer Aniston, w codziennej stylizacji włosów wykorzystaj ten jeden trik. Dzięki niemu twoja fryzura nabierze objętości i wyrazu.

Charakterystyczna fryzura mocno przyczyniła się do popularności Jennifer Aniston. Grając w Przyjaciołach, aktorka wyznaczała trendy nie tylko w modzie, ale i we fryzjerstwie. Był czas, gdy miliony kobiet w USA prosiły swoich fryzjerów o The Rachel cut.

 

Aktorka jakiś czas temu założyła firmę z naturalnymi produktami do stylizacji włosów, a nowe produkty regularnie promuje w mediach społecznościowych

Jennifer Aniston od 2021 roku prowadzi swoją markę kosmetyków, którą chętnie promuje na swoich social media. Jakiś czas temu aktorka opublikowała filmik, na którym zdradziła trik, który stosuje podczas stylizacji włosów, by nadać im większą objętość i unieść je u nasady.

Gwiazda od lat odwiedza tego samego fryzjera. Tym razem pokazała, jak wyglądają jej włosy w naturalnym wydaniu i podzieliła sposobem na codzienną stylizację.

Idealną fryzurę aktorka zawdzięcza odżywce bez spłukiwania LolaVie Perfecting i odpowiedniemu suszeniu włosów.

  • Aktorka zaczyna od dokładnego rozczesania włosów
  • Następnie suszy je kierując dyszę suszarki w górę
  • Zwraca uwagę, by włosy suszyć od twarzy, w ten sposób unosząc je u nasady

Sposób jest niezwykle prosty i łatwy, a przynosi piękne efekty. Spróbujecie?

 

Ulubiony fryzjer gwiazd zdradza trik na wykonanie fryzury w stylu celebrytek, samemu w domu

Chris Appleton jest znany z tego, że zdradza na TikToku, jak w domu zrobić fryzury, które noszą celebrytki. Jest ulubionym fryzjerem takich gwiazd jak Jennifer Lopez, Kim Kardashian czy też BellaHadid.

Na filmikach można zobaczyć, jak Chris robi koki, fale czy też kucyki, które na co dzień noszą celebrytki. Na jednym z nagrań pokazuje prosty trik na zwiększenie objętości włosów. Wystarczą do tego tylko dwie gumki do włosów i szczotka.

Wypróbuj ten trik, jeśli chcesz zwiększyć objętość swoich włosów i ulepszyć swojego kucyka

- napisał Chris pod jednym ze swoich filmików.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz też: Płaszcze z tym detalem ukryją boczki i brzuszek!

Więcej o: