Katarzyna Skrzynecka pojawiła się z córkami na pokazie mody. "Młodsza córcia kopia mamusi"

Na niedawnym pokazie Deni Cler pojawiła się Katarzyna Skrzynecka. Postanowiła zabrać na imprezę swoje córki. Fani stwierdzili, że młodsza to kopia mamy.

Aktorka pojawiła się na ściance w towarzystwie córek Alikii Ilii i Pauli. Cała trójka prezentowała się zjawiskowo, a w komentarzach na Instagramie nie brakowało komplementów. 

Zobacz wideo "Twoja twarz brzmi znajomo". Ela Romanowska jako Krzysztof Cugowski!

Skrzynecka niedawno pożegnała się z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jak skomentowała odejście?

Skrzynecka była jurorką "Twoja twarz brzmi znajomo" od szesnastu edycji, jednak niedawno media obiegła informacja, że skład jury ulegnie zmianie, co wywołało wiele spekulacji. W programie Magdy Mołek "W moim stylu" aktorka skomentowała sprawę. – Mnie nie było dane poznać powodów decyzji, ale no takie decyzje bywają i zdarzają się w tego typu programach rozrywkowych. Jest to naturalne, w tej formule, że częściej lub rzadziej obsada programu, czy prowadzący, czy jurorzy się zmieniają po to, żeby no jak twierdzi stacja, tak to motywuje, żeby odświeżyć format, żeby były nowe twarze. - wyznała. 

 Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Katarzyna Skrzynecka z córkami na pokazie mody. Fani zachwyceni w komentarzach

Teraz o Skrzyneckiej media plotkarskie rozpisują się ze względu na jej ostatnie wyjście na ściankę. Pojawiła się wspólnie z córkami na pokazie wiosenno-letniej kolekcji marki Deni Cler i olśniewała wyglądem. Ubrana była w czarną sukienkę z delikatnym białym zdobieniem podkreślającym talię, córki zaś postawiły na beż. Paula włożyła sweterkową sukienkę ze złotymi guzikami i wysokie czarne kozaki, a Alikia Ilia Łopucka zaprezentowała się w sukience do kolana i dopełniającymi stylizację czarnymi traperami z ozdobnymi koralikami.

 

Fani aktorki nie szczędzą pochlebnych komentarzy. 

Piękne wszystkie trzy, ale najmłodsza najładniejsza.
Ma Pani przepiękne córki.
Śliczne babeczki a najmłodsza jak aniołek, cudna.
Cudne babki wszystkie trzy, ale Panią Katarzynę uwielbiam od lat!
Wyglądacie pięknie. Młodsza córcia kopia mamusi. Uwielbiam Panią. Niech się Pani nigdy nie zmienia.
Więcej o: