"Oktomama" trafiła do księgi rekordów Guinessa po urodzeniu ośmioraczków. Dziś wychowuje 14 dzieci

Została nazwana "oktomamą". Wszystko dlatego, że jako pierwsza kobieta na świecie urodziła zdrowe i żyjące ośmioraczki, czym zapisała się również w księdze rekordów Guinessa. Co po czternastu latach słychać u niej oraz jej dzieci?

Nadya Suleman w 2009 roku została wpisana do księgi rekordów Guinessa. Wszystko dlatego, że jako pierwsza kobieta na świecie urodziła zdrowe i żywe ośmioraczki. Jak wygląda jej życie po czternastu latach? Okazuje się, że nie było łatwo.

Zobacz wideo Jakie podejście do syna ma Dagmara Kaźmierska? "Żeby każdy miał taką mamę jak ja"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Historia "oktomamy". Dziś sama wychowuje czternaścioro dzieci

Nadya Suleman została nazwana "oktomamą", gdy urodziła zdrowe ośmioraczki. Kobieta zawsze marzyła o tym, by mieć dużą rodzinę. Razem z mężem starali się o dzieci, lecz okazało się, że mężczyzna jest bezpłodny. Po jakimś czasie para się rozstała, a Nadya sama postanowiła zawalczyć o swoje marzenia. W 2001 roku urodziła syna, rok później córkę, a w późniejszych latach pojawiła się jeszcze czwórka dzieci. Na tym się jednak nie skończyło, ponieważ w 2009 roku Nadya Suleman urodziła ośmioraczki. Dziś sama wychowuje czternaścioro dzieci.

Doda podzieliła fanów odważną stylizacją. 'Królowa tandety i wulgaryzmu', 'Petarda' (zdjęcie ilustracyjne)Doda odważnie odsłoniła piersi w sukience z dekoltem. "Królowa"

Utrzymanie tak dużej rodziny to nie lada wyzwanie, szczególnie finansowe. Kobieta postanowiła więc wykorzystać szum medialny, jaki się wokół niej pojawił i próbowała zrobić karierę zarówno w telewizji, jak i grając w filmach dla dorosłych. Ostatecznie Nadya porzuciła te zajęcia, by całkowicie skupić się na sobie oraz rodzinie. Obecnie regularnie publikuje materiały na Instagramie, gdzie zebrała aż 241 tysięcy obserwatorów.

 

Nadya Suleman ma 47 lat. Ośmioraczki niedawno świętowały 14. urodziny

Nadya Suleman latem obchodziła 47. urodziny, a ośmioraczki właśnie skończyły 14 lat. Zdjęcie z rodzinnego świętowania zostało opublikowane na Instagramie, a w komentarzach pojawiło się wiele życzeń urodzinowych dla solenizantów i solenizantek. 14 lat temu zdjęcia ciążowe Nadya Suleman robiły furorę na całym świecie, a historię kobiety przedstawiały międzynarodowe media. Dziś jest dumną mamą czternaściorga dzieci, co chętnie pokazuje w mediach społecznościowych.

Marcelina ZawadzkaMarcelina Zawadzka świętuje 34. urodziny w kusym bikini. "Cudna figura"

 
Więcej o: