Ma piątkę dzieci i duże piersi. Przyznaje, że nie lubi nosić stanika. "Ludzie się gapią!"

Crystal Militunovic jest mamą piątki dzieci, która na bieżąco dzieli się z obserwatorami na TikToku problemami życia codziennego. W jednym z nagrań wyznała, że kobiety z dużymi piersiami spotykają się z negatywnymi reakcjami społeczeństwa, gdy nie chcą założyć stanika. "To takie niestosowne".

Crystal Milutinovic z Ohio ma piątkę dzieci. Kobieta na bieżąco publikuje nagrania na TikToku, w których dzieli się swoimi doświadczeniami z macierzyństwem i życiem codziennym. W jednym z filmików wyznała, że chciałaby przestać nosić stanik, ale ludzie mówiliby, że ze względu na duże piersi to nie wypada.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Ewa Chodakowska zachęca do samobadania piersi. "Nagrałam filmik, możesz to przejść ze mną"

Mama piątki dzieci nie lubi nosić stanika. Wyznała, że mierzy się z brakiem akceptacji społeczeństwa

Crystal poruszyła w nagraniu problem, na który zwraca uwagę coraz więcej kobiet. Zdarza się, że społeczeństwo negatywnie postrzega kobiety z dużymi piersiami, które wychodzą z domu bez założonego stanika. Kobieta w krótkim filmie podała przykłady reakcji, z jakimi można się spotkać. W opisie wyznała też, że już odkąd była w liceum mówiono jej, że ma się zakryć, gdy miała na sobie jedynie koszulkę.

Masz duże piersi, to co innego, musisz założyć stanik!
Nie możesz!
One ci zwisają!
Ludzie się gapią!
To takie niestosowne. 

Crystal potrząsnęła głową, wskazując, że nie zgadza się z podobnymi komentarzami. Na koniec zwróciła uwagę, że warto normalizować nienoszenie stanika bez względu na rozmiar piersi.

Internauci wyrazili wsparcie w komentarzach. Wielu uważa, że nienoszenie stanika jest indywidualną decyzją kobiety

Internauci wyrazili w komentarzach swoje opinie. Wiele osób wskazało, że również przyszło im się kiedyś zmierzyć z podobnym problemem i brakiem akceptacji. Zwrócili też uwagę, iż każdy powinien nosić to, w czym czuje się najlepiej i nie powinien być z tego powodu oceniany.

'Ale one będą się poruszać' O nie... Ludzie zauważą, że moje ciało jest prawdziwe. Jak sobie z tym poradzę?
Tak. Normalizujmy ludzi wyglądających jak ludzie.
Uważam, że ludzie powinni robić to, z czym czują się najlepiej. Bez oceniania. Ja teraz noszę tylko braletki, dla mnie są o wiele wygodniejsze.
Więcej o: