Jestem babcią po 50. Ludzie mówią, że "ośmieszam się" tym, jak się ubieram

Fatos jest babcią po 50., która prowadzi swoje konto na TikToku. Zdarza się jednak, że pod publikowanymi przez nią postami pojawiają się słowa krytyki na temat jej ubioru. Zdaniem niektórych kobieta nosi ubrania niestosowne do swojego wieku. 54-latka nie przejmuje się jednak krytyką i pokazuje, że każdy może nosić takie ubrania, w których dobrze się czuje, niezależnie od wieku.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Irena Wielocha ma 70 lat i jest wziętą modelką i influencerką. Pieniądze na smartfona zarobiła, jeżdżąc taksówką

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam krótkimi, dynamicznymi filmikami o przeróżnej tematyce. Znajdziemy tam m.in. układy taneczne, trendy, makijaże, stylizacje, a także zaskakujące triki i porady. Dużą popularnością cieszą się również profile osób, które chętnie dzielą się w sieci różnymi sytuacjami i historiami ze swojego życia, a także walczą ze stereotypami. 

Krytykują 54-letnią babcię za ubrania, które nosi: "Mając tyle lat, ośmieszasz się"

54-letnia Fatos jest dumną babcią i użytkowniczką TikToka. Na filmikach, które publikuje w sieci widać wyraźnie, że lubi odważny styl, który podkreśla jej figurę, co zdaniem niektórych jest "nieodpowienie". - Powinnaś przestać się tak ubierać i publikować filmy na TikTok'u, mając tyle lat, ośmieszasz się - przytoczyła na nagraniu jeden z komentarzy. Nie pozwoliła jednak, by ją to speszyło. Odniosła się do niego kpiąco, używając tekstu piosenki. - Jesteś podłym, podłym człowiekiem - powiedziała, a następnie zatańczyła w rytm muzyki.

Pod opublikowanym przez kobietę postami pojawiło się wiele wspierających komentarzy:

Wow, jesteś absolutnie wspaniała
Nie, nie przestawaj. Jesteś wspaniała i jeśli czujesz się dobrze robiąc to, rób to
Zjawiskowa
Hejtują, bo zazdroszczą, po prostu jesteś taka piękna
Na pewno nie jesteś powodem do wstydu. Możesz nosić, co ci się podoba
Rób, co chcesz
Babcia? :o
Wyglądasz fantastycznie, bądź sobą, bo to działa!
Nadal nie mogę uwierzyć, że masz 54 lata
Wiek to tylko liczba

- czytamy.

Więcej o: