Trafiła do szpitala na 3 dni po nieudanej depilacji bikini. "Tego bólu nigdy nie zapomnę"

W salonach kosmetycznych popularnością cieszą się zabiegi usuwania owłosienia z ciała. Jednym z najpopularniejszych jest depilacja woskiem. Niestety, w przypadku pewnej Brytyjki skończyło się pobytem w szpitalu. "Mój Boże, to brzmi okropnie."- komentują internauci, słysząc historię Abbs.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Salony kosmetyczne oferują szeroką gamę usług, z których korzysta na co dzień wiele kobiet. Coraz popularniejsze są zabiegi związane z trwałym lub tymczasowym usuwaniem owłosienia z różnych partii ciała. Depilacja woskiem to technika, która na 3, a nawet 6 tygodni potrafi zapewnić gładką skórę. Dodatkową, zaletą jest o wiele większa skuteczność i długość działania, niż w przypadku tradycyjnych metod, jak np. golenia maszynką jednorazową. Historię pewnej kobiety związanej z tym zabiegiem internauci poznali za sprawą udostępnionego na jej profilu TikTok nagrania.

Zobacz wideo Ludzie chcą oglądać Marcelinę Zawadzką w bikini. Dlaczego?

Abbs była hospitalizowana przez trzy dni po depilacji bikini. Historią podzieliła się na TikToku

TikTok to obecnie jedna z najpopularniejszych platform w sieci, gdzie użytkownicy stale dzielą się nie tylko swoimi umiejętnościami tanecznymi, ale również historiami. Swoimi doświadczeniami związanymi z depilacją woskiem podzieliła się pewna Brytyjka, o imieniu Abbs:

To było jakieś sześć lat temu… Moja przyjaciółka potrzebowała modelki do depilacji woskiem i tak jak w przypadku wszystkiego, co jest obecnie darmowe, zgłosiłam się i udałam się do salonu. Kiedy tam dotarłam, położyłam się na stole, szeroko rozłożyłam nogi i powiem wam, że tego bólu nigdy nie zapomnę.

Po depilacji wyszła z salonu i wszystko było dobrze, aż dwa dni później weszła do wanny i poczuła "rozdzierający ból". Poprosiła swojego chłopaka, żeby się przyjrzał, a potem sama wzięła lustro, żeby się przyjrzeć, w tym momencie zobaczyła "masywną cystę". Abbs zdecydowała się nałożyć trochę Sudocremu w okolicach bikini i miała nadzieję, że się polepszy. Dwa dni później sytuacja się pogorszyła. Nie mogła chodzić, założyć majtek czy dżinsów. Obudziła się, a jej intymne okolice były spuchnięte, a wargi sromowe były wielkości piłki do rugby.

Kobieta trafiła do szpitala na 3 dni. Internauci są wstrząśnięci jej historią

Adds w obliczu pogarszającej się sytuacji musiała udać się, do miejscowego szpitala na leczenie, które trwało 3 dni. Na początku podawali jej powietrze i lekarstwa na ból oraz próbowali zmniejszyć cystę. Stosowane środki nie zadziałały, więc kobieta pod narkozą trafiła na stół operacyjny. Po zakończeniu zabiegu, powiedziano jej, że nie udało się usunąć całej substancji z cysty w okolicach intymnych, więc musiała wziąć kąpiel w szpitalu i spróbować usunąć ją samodzielnie. Obserwatorzy, słysząc historię Abbs skomentowali:

Mój Boże, to brzmi okropnie.
Trzymałem nogi razem, słuchając twojej historii!
Więcej o: